• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

pc' nin günlüğü x

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Kız milleti işte ilgi alaka hep bekler birde bossa eger vay halinize tek düşünceniz tek amacınız kendisi ol ister. neyse yola gelmiş mutlulukla...

Mod-53

Uzaklardayım
Özel üye
hayatta ne kolayki zaten kolay olanı istemem zor olsunki öğretsin ... yola gelmeyeni yola getirirler ögrenecek ablası daha küçük oo ... :):)

Mod-53

Uzaklardayım
Özel üye
eeee .. günlük efendii bir kaçgün aradan sonra yine kaldık başbaşa ... tek bana soru sormadan sözümü kesmeden sabırla dinleyn bir sen varsın .. birdee .... neysee boş ver bunları .. sen beni dinle yine bakalım işin nee görevin bunları dinlemek deilmi zaman gecıncede hatırlatmak bende şu ankı anımı duygumu yıllar sonra hatırlıyım nerden nereye dıye bılıyım yaşar görürsem tabıkı ...

şans her zaman insanın yüzüne gülmez bazense okadar şanslı olurnurki hep böyle davam eder sanırsın ama öyle olmuyor biyere kadar diyor ve seni terk ediyor şans ..şansızlıkmı başlıyor yoo deil aslında normal süreç başlıyor ama sen okadar alışmışsınki şansının ihayer gittiğine bu sana şansızlık gibi geliyor taki işler iyice sarpa sarana kadar ozaman alıyorsun şansızlıgın böyle birşey oldugunu ... dün ada pazarına giyordum her şey güzel gittim işlerimi hallettim hatta okadar şansim yaver gittiki uzun sürecegini düşündüğüm işler bile çabuçak halloldu ve bir sürü zamanım kaldı 2 3 saate tüm işimi hallettim ve sorunsuzca düşündüğümden çabuk işlerim bitti ben bir gün sürer diye düşünmüştüm .. neysee akşam kalmıyım dedim geri istanbula gidiyim yola cıktım izmit yolu üzerinde lastik patladı lastiği değiştim yol çalışması bekle bakalım 1 saat yolda bekledim benzinciden benzin aldım su varmış sanırım araba istop etti dogru volvo servisine çekiçi falan derken hayatı benzinde buldular bi takım filitre vs deişti ve yazılım yuklendı yenıden düzeldi bende bunu şansizlik dıye düşünüyordum bukadar şansım yolunda giderken buda şansızlık diye düşünüyordum takı yolda kenara park etmiş arabayı gorene dek anne baba ıkıde cocuk arabada benzinleri bitmiş oto yolda kalmışlar gelene gidene el atmışlar duran olmamış sonra yemek yerken paralarını çaldırmışlar kalmışlar parasız benzın almaya paralaı kalmamış ve cocuklar açç perişan baktım yolda arac var issiz bi yerde ıkten cekındım ama durdum hayırdır dedım kardeş abı benzinin varmı dedı bendede yoktu depodanda alınmıyordu neyse baktım gercekten ıyı bırı bence aractan ındım aılesı var falan madur kalmış gittik onla benzın aldık geldık yolda anlattı durumunu nayse bı bıdon benzın aldım falan kartımı verdım muhabbet derken bir mıktar para verdım ben gerı gelcek dıye vermedım yada aklımdan sole gectı dolandırıcı yada duzenbaz ola bılır ama ben allah ıcın yaptım .. sonra cocukları yedurdık falan bişeler aldık gelırken adamın baına gelmeyen kalmamıs memeleketten ıstanbula gelene kadar anllatı bi suru şey .. ben dedim kardeş yolun acık olsun cıktım dedım adam ya bızı kandırdı yada neysee .. ama adam bugun cıktı geldı şirkete beni buldu adamın isminifalan unutmuştum falancı benı gormek istiyormuş hatılıyamadım odama aldım baktı o adam yoldakı buyur abı dedım hayırdır adam aldıgı parayı getırmış vede arabayla benzın almıstım onum parasını falan borcunu soruyo dedım hepsı helal olsun ben almak ıcın yapmadımkı adamda abı aksam ruya gordum evde paramız vardı bende getırdım kımse durmadı bı sen durdun ben bunun altında kalamam falan adam ıyı nıyetlı bırısı cıktı şansaa neyse çay falan muhabbet ettık parayı almadım dua ede dedım adam bi suru dua ettii .. buda bana yetti şimdık .. ben şanslımıydım şansızmı ... bunuda Allah cc bilir ya .. ama dunay okdar şer olmuşkı herkesede bu sekılde yardım edılmıyor ınsanın basına gelmıyen kalmıyor bana iyi biri rasladı .. bu gaspcıda yada benı öldürmek isyeten biride ola bilirdi her ne olursa olsun tedbırlı yaklasın .. her yerde durulmaz ama yol halını bılmeyen de anlamaz .. bende çok yolda kaldım bılıyorum ama halen okadar şerefsiz varken durmayada cekınıyorum .. ama iyikide durmuşum diyorum şimdik kendı kendıme .. ya günlük efendi birgün yanlış yerde durunca göceriz ama kotulerın var oldugu dunyada iyilerde vardir allah cc yardımeder .. inşallah .. hepimize .

Mod-53

Uzaklardayım
Özel üye
slm günlük bazen sana uramak gerek ama cok yogunum nasıpse anlatacagım çok şey var sana .. bakalım nezaman kismet olacak .. en azından boş bırakmıyorum seni .. grş

Mod-53

Uzaklardayım
Özel üye
slm yine meraba günlük ...

çok zamandır yanına gelemedim .. iii sebeb .. sebeb yoğun olmam sende biliyorsun iş toplantıları yılın sonu yeni yıla ne kaldı şurda hem kışta geldi bilirsin bizim işler kışın yavaşlar bizde yenı yıla daha güçlü bir iş ağıyla girmek için bağlantılar kurmak zorundayız ve bu görevde bende bittiği için çok yoğunum ... anlayışın için sağol günlük efendi .. yine görüşmek üzere ..

Mod-53

Uzaklardayım
Özel üye
beraba günlük ... biliyormusun neler oldu en önemlisi beni cerezforumda ayın konuğu yaptılar ve ben bundan çok mutlu oldum ...

gelkı bu aralar işlerim yogun ama olsun ben burda olmaktan çok mutlu oluyorum hem iyide geliyor bana .. yaa günlük efendi böyle zaten bu günlerde içimde bir daralma var sebebini bilemediğim belkide kendimi boşlukta hisettmemdendir bilemem ama
bu forum bana cok iyi geldii .... neyse grş yine günlük efendi

Mod-53

Uzaklardayım
Özel üye
vay be günlük neler oluyor neler ...

Nereye baktığınız o kadar önemli değil, oraya nasıl baktığınız önemlidir. Çünkü hayat, niyete göre şekillenir. Herkes hayata kendi yürek penceresinden bakar ve baktığı yerde olanı değil, sadece görmek istediğini görür. Şunu bilin ki, her şey telafi edilebilir. Telafisi imkansız tek şey vardır: Ölüm... Yaşıyorsak sorun yok! Nasılsa çözeriz. Nasılsa telafi edilebilir...

Mod-53

Uzaklardayım
Özel üye
slm günlük efendi kısa ve öz yazcam sana sen nasıl anlarsan artık ....

Her insan huzur verir.. Kimileri gelince, kimileri gidince....

Mod-53

Uzaklardayım
Özel üye
merhaba yine ben ...

Bugün ne yi öğrendim bilirmisin günlük insanların nekadar çaresiz olduğunu ... hastanede refakatcı olarak kalmak zorunda kaldım ve hastaların nekadar caresız oldugunu öğrendım bir doktorun elıne muhtacsınız ve doktorun umrunda deıl sen agrılarınla ugrasırken doktor keyfınde hadı neyse onlarada hak verıyorum okadar ınsanlamı ugraşacaklar mu meslegi kendılerı secmedılermı .. ?

dun aksam yaşlı bir bayan feryatlar ıcerısınde ağrılarından dolayı bagırıyordu hemşire geldı iğne falan yaptıı kadın agrıları bır turlu dınmıyor yanındada yazlı bır teyze refekatcı .. hemsıreler urastı falan olmadı bende korıdorda dolasıyorum kat gorevlısıyle muhabbet edıyoruz
baktım hemsıre mıymıytılanıyor senlemı urasacam falan kadın fenalaşıp bayıldıı kımsenın umurunda deıl hemşıreye doktoru caırmasını falan bız soyledık .. neyse ilk mudahale edıldı ama saatler sonra .. sonra yaşlı kadın hasta yakınlarını arayarak bırılerını cagırdı .. hastaneye geldıler ve bagırıp cagırma oldu hemsıresınden acıl ekıbıne kadar herkes bır anda hastanın basına ucustu ılgıyı bır gorcektınız .. zamanında yapılması gerekenı neden illa bışeyler olduktan sonra yaparlar anlamıs deılım .. onun ıcın cok çaresızız .. aslında muna madur bırakılıyoruz her seyın bır caresı vardır elbet ama ılgısızlıgın nedır bulamadım ... ya böyle günlük ....