Patlak Sokaklar: Gerzomat - Film - Fragman (2012)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Vizyon tarihi: 16 Mart 2012

Yönetmen: Kerim Barutçu
Oyuncular: Ömür Cedimağar, Volkan Öge, Tansu Tunçel, Doğa Rutkay,Bülent Serttaş, Selin Demiratar ,Kubilay Tunçer

uzun metrajlı film Türkiye . Tür Komedi
Yapım yılı: 2012
Dağıtımcı: Özen Film

Özet:
Azılı bir suçlu olan Black Jack hapisten kaçmıştır ve zamanında kodese girmesine neden olan iki dedektiften intikam almaya kararlıdır. Haince bir plan kurar ve hükumetin elindeki gizli ve çok güçlü bir kitle kontrol silahını ele geçirir ve karşılığında fidye ister. Jack silahı ele geçirip, kaçırdığı bilim kadını Mary Jane sayesinde aktive etmeyi başarırken, dedektifler John ve Billy de Jack'in peşindedir. Diğer bir yanda ise paniğe sürüklenmiş bir halk vardır. İkilinin işi oldukça zordur...
İnternet alemine Bana Kitap Al ve Sütü Seven Kamyoncu videoları ile bir öğrenci evinden adım atan ve kendilerini çok kısa sürede geniş kitlelere sevdirip, hayranlar kazanan BatesMotelPro üçlüsü gene internet ortamı için çektikleri 5 bölümlük viral dizi videolarından sonra ilk kez uzun metrajlı bir filmi ile sinema dünyasına adım atıyor. Ömür Cedimağar, Volkan Öge ve Tansu Tunçel'den oluşan üçlünün Patlak Sokaklar projesinin yapımcılığını ANS Prodüksiyon üstlenirken, yönetmen koltuğunda viral videoları da çeken Kerim Barutçu oturuyor...
Film 'lanet olası bir aksilik olmazsa' 16 Mart 2012'de sinemalarda...