"Pascal adam gibi adam" ( Asena İle Röpotaj )

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Survivor yarışmasından beklenmedik şekilde elenen Asena, tatilini de Dominik Cumhuriyeti'nde geçirip yurda döndü. Asena adayı ve mahrum kalıp özlediklerini HT Magazin'e anlattı

637037_detay.jpg

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında Tefik'e karşı SMS oylarıyla yarışmadan elenen Asena, diğer yarışmacılar gibi hemen yurda dönmedi. “Cefasını çektim, sefasını da sürmeliyim” diyerek iki hafta Dominik Cumhuriyeti'nde bir otelde tatil yaptı ve sonunda Türkiye'ye döndü. Sözleşmesi gereği Survivor hakkında konuşamayan Asena, çok fazla detay vermese de kıyısından köşesinden yaşadıklarını HT Magazin'e anlattı.

*** Survivor yarışmasında yaşadıklarınız hakkında konuşmanız yasak mı?

Yarışma hakkında konuşmamak için sözleşme imzaladık. Bu sözleşmeye göre orada yaşadıklarımızı anlatamıyoruz. Acun'la ters düşmek istemiyorum. Acun çok iyi bir insan. Herkesin hakkını arıyor, koruyor. Herkese adil olmaya çalışıyor. Dominik'te aşçının çocuğunun hasta olduğunu duydu ve hemen hastaneye koştu.

*** Elendikten sonra neden Türkiye'ye geç geldiniz?
Elenince Dominik'te bir otele geçip tatil yaptım. Bir hafta yalnız, bir hafta da benden sonra elenen Ebru Destan'la birlikte. 15 gün çok iyi geldi.

*** Pascal sizin için “Çok seksi” demiş. Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Pascal adamgibi adam. Benim için “Çok seksi” falan demiş. Bu sözleri onun söylediğine inanamıyorum. Nihat, izleyicilere komik gelebilir ama o atmosferde bize hiç komik gelmiyordu. Derya'yı eleştirenler ise internet sitesine girip başarılarına bir baksın.

*** Orada en çok hangi yemeği özlediniz?

En çok köfte, patates kızartması ve cacığı özledim. Gelir gelmez ilk olarak onları yedim. Geldiğimden beri yiyorum, kimse durduramıyor beni. Fakat hayatımboyunca hindistan cevizi yemeyeceğim. Hatta artık içinde hindistan cevizi olan krembile sürmem. Bizim ödül oyunlarımızda yemeğe çok denk gelmedik. Bir tek sucuk ekmek vardı. Resmen saldırdım. Bir elimle tutuyorum, bir elimle yiyordum. Normalde İstanbul'da her sucuğu yemem düşünün durumumuzu.

*** Orada ünlülere çaktırmadan yemek veriliyordur diye bir inanış var. Doğru mu?

Yarışmaya katılırken biz ünlüyüz bizi zorlamazlar diye düşünüyordumama hiç de öyle değildi. Her şey gerçekti.

*** Yarışmaya katılış amacınız neydi?

Para için veya reklam olsun diye katılmadım. Survivor'a katılış amacım insanlara benim sporcu yönümü göstermekti. Bunda da başarılı oldum.

*** Kaslı vücüdunuza methiyeler diziliyor burada...

Vücudumçok beğeniliyor. Dominik'te ABD Yüzme Milli Takım'yla karşılaştık. Benim vücudum için ‘money' dediler. Yani benim vücudum Amerika'da para kadar değerliymiş. İstanbul'da insanlar yolda gelip vücudumu elliyorlar. Bacağımı, göbeğimi, kolumu elleyip vücuduma övgüler yağdırıyorlar.

*** Böceklere falan alıştınızmı? Kadınlar çok korkar genelde...

Böceklere, farelere alıştık. Fareler her taraftaydı. Uyurken, yanımızda geziyorlardı. Zamanla normal gelmeye başladı. Hatta Ebru bir ara fareye kızdı, terlikle farenin kafasına kafasına vurdu.

ORYANTALİ ASLA BIRAKMAM
*** Albüm çıkardınız. Oryantalliği bırakacak mısınız?
Oryantalliği asla bırakmam. Bazı VIP kurumlar ve müşteriler var. Onları kıramam. Şarkı da söylesem onlar istedikleri an yine dans ederim. Nişantaşı'nda dans okulum var zaten. Danstan kopmam mümkün değil ki... Ben adadayken insanlar okuluma kayıt olmak için sıraya girmişler.

habertürk.