Paradoks~

Paradoks

... Elif ...
Özel üye
2014 yılından bir günlüğüm vardı ancak konunun kilitli olduğunu görünce büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. :) Neyse o zaman bembeyaz bir sayfa açayım..

Bugün garip bir ruh halindeyim. Baş ağrısıyla güne uyandım ve normal insanlara korkunç gelmeyecek ama benim gözümle bakılınca inanılmax korkunç şeyler yaşadım.

Bugün herşeyimi kaybediyorum. Akşam üstü oturup balkonda bir kahve sigara keyfi yapayım dedim :D Ardından mutfağa gittim. Geldiğimde sigara ile çakmak yerinde yoktu. Heralde rüzgar aşağı uçurdu dedim. Normalde sigaranın peşine düşmem ancak market uzak olduğundan aşağı indim. Asansörle 8 kattan aşağı inerken garip garip sesler gelmeye başladı. Bir baktım asansör durdu :D Tabi benim elim ayağım titriyor. İçimden kendime sakin ol diyorum. Ama bir yandan da asansörün koluna sıkıca tutundum. Sanki asansör düşünce o kol kurtaracak beni. Böyle 10 dakika orda sadece geçmiş günahlarımı yapacağım şeyleri düşündüm. Nihayet aklıma telefonum geldi ve apartman görevlisini aradım. Sonuç olarak yarım saat asansörün içerisinde kaldım ve apartman görevlisine carladığım için büyük pişmanlık hissediyorum. Sigara paketimde mutfakta tezgahın üstündrymiş. Ben buna olacağı varmış gözüyle bakıyorum ve bundan sonra merdiven kullanmaya karar vermiş durumdayım :) Neyse şimdilik benden bu kadar günlükcük.

Paradoks

... Elif ...
Özel üye
Bugün ayın kaçı bilmiyorum.. Bu aralar işler o kadar yoğun ki .. Günler sadece tekerrür ediyor gibi. Ne çok özledim yalnız kalmayı.. Kafam sakince çay veya kahve içmeyi... Kendime bile vakit ayıramaz oldum. Genede çok şükür diyorum. Ya o hakim kürsüsünden dinlediğimiz insanların yerinde olsaydık. Allah doğru yoldan ayırmasın. Ha birde Allah şu yoğunluğu azaltsın ?