Pahalılıktan Kim Sorumlu?

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Özel üye
Her yerde durum aynı haber de izlemiştim kadın bir saat yakıyorum doğalgazı ıstıp kapatıyorum diyordu aslında herkes şikayetçi ülkelerin hepsin de var bu durum
Hemen hemen her ay Bin ₺ fatura ödedim ben bu sene en düsük 860 geldi
Hükümetinde sucu büyük bence bu durumda doğalgaz için demiyorum
Bir gün cıkıyo diolar yags su kadar zam birgün çıkıyorlar diyorlar şekere su kadar zam birgün çaya birgün süt ürünlerine hayırdır yaa hersey mi yurtdışından gelio bize

BaYBiLgE

Özel Üye
Özel üye
Bir gün cıkıyo diolar yags su kadar zam birgün çıkıyorlar diyorlar şekere su kadar zam birgün çaya birgün süt ürünlerine hayırdır yaa hersey mi yurtdışından gelio bize
her şey yurt dışından gelmiyor ama,yanı başımızda bir savaş var, hemen önünde pandemi,bunları çabuk unutmayın,dünyayı biz yönetmiyoruz ve maalesef kapitalizm denen çarkın içinde bizde varız..

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Özel üye
her şey yurt dışından gelmiyor ama,yanı başımızda bir savaş var, hemen önünde pandemi,bunları çabuk unutmayın,dünyayı biz yönetmiyoruz ve maalesef kapitalizm denen çarkın içinde bizde varız..
Tamam yahu siz memnunsanız ben ne diyim sonucta evi geçindiren çoğunlukla diyim çalışan kadınlarda elbette var da sizsiniz siz memnunsanız ben birsey demiyim :)

BaYBiLgE

Özel Üye
Özel üye
Tamam yahu siz memnunsanız ben ne diyim sonucta evi geçindiren çoğunlukla diyim çalışan kadınlarda elbette var da sizsiniz siz memnunsanız ben birsey demiyim :)
memnun olmak başka bir şey şartlar ne olursaolsun ülkeye sahip çıkmak başka birşey,bir ay çalışıyorum maaşı almadan bitiyor,iktidara bakıyorum çare yok muhalefete bakıyorum hiçç çare yok ..ne yapayım avustralyaya kanguruların yanınamı gideyim ülkem diyorum sahipçıkıyorum..:))

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Ben 1.500 kusur elektrik faturası ödedim elektrikle ısınınca öyle oluyor tüp de olmuş 400 lira buralara doğalgaz da gelmiyor market fiyatları desen uçtu geçinmek cok zor cok ev kiraları da uçmuş allah sonumuzu hayretsin