özel sözler ....

Mod-53

Uzaklardayım
Özel üye
Aşk Bir Tiyatro Dediler Herkeze Bir roL verdiler En Zoru Bana Düştü Seni Unutmamı iStediLer.

Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana adamak, sonra göğsüne yaslanıp seni düşlemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak…

YA GİRMELİ HANÇER SONUNA KADAR YA DA KININDAN HİÇ ÇIKMAMALI YARI GÖNÜL VERMEMELİ SEVGİLİ SONUNDA SEVMEYECEKSE HELE YARI DUDAK HİÇ DOYASIYA ÖPMEYECEKSE!.

Paylaşmanın asaletini hiç bir zaman bencilliğin çirkinliğine tercih etme,ve öyle bi arkadaş seçki sen onun için ölümü düşündüğünde o senin için çoktan ölmüş olsun…..

243__320x240_guzel-sozler5.jpg

HAYAT YAŞANDIĞI KADAR VARDIR. GERİSİ YA HAFIZALARDAKİ HATIRA YA HAYALLERDEKİ ÜMİTTİR

Ne varsa aradığım bilki sende bulmuşum..Senden öncesi yoktu,seninle var olmuşum..Sende bütün umutlar,sende bütün duygular..Beni sende arama,ben artık senin olmuşum.

SEN SENİ SEVENİ GÖRMEYECEK KADAR KÖRSEN ODA SANA SEVGİSİNİ SÖYLEMEYECEK KADAR GURURLUDUR.

HÜSRANI İSE BİRTEK YERDE KABUL EDİYORUM. YAŞAMAK VARKEN YAŞAYAMAMIŞ OLMAKTA..

Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı.

NEZAMAN TUTSAM ELLERİNİ GÖZLERİMİN ÖNÜNDEN MEVSİMLER GEÇER, NEZAMAN GÖZLERİN GÖZLERİME DEĞSE SAMANYOLUNDAN BİR YILDIZ DÜŞER.

Bugün bir çiçekcinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldım ama güzel olduğu için değil seni gördüğünde utansın diye.

BEN SENİ DELİ GİBİ SEVDİM, SEN BENİ DELİYİM DİYE SEVMEDİN

BUGÜN YENİ BİR MEYHANE KEŞFETTİM MEZARLIĞIN KARŞISINDA BİRGÜN BENİ ARARDA BULAMAZSAN YA MEYHANEDEYİM YADA TAM KARŞISINDA.

252__320x240_anlamli-sozler4.jpg

Ne içimde seni unutmak gibi bir his var..nede aşkımı körükleyen bir rüzgar..ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm..nede görmeye dayanacak kalbim var

BİR APTALIN SİZİ ÖPMESİNE İZİN VERİN AMA BİR ÖPÜCÜĞÜN SİZİ APTAL ETMESİNE ASLA

DENİZİ İÇERKEN MAVİLER TAKILDI BOĞAZIMA, KARAYA VURAN BALIK GİBİ ÇIRPINIYORUM. BU DERİN UÇURUMUN ÖNÜNDE HANGİ YAZGI TUTUKLADI BENİ

Sen kocaman çöllerde bir kalabalık gibisin,Kocaman denizlerde ender bir balık gibisin.Bir ısıtır,bir üşütür,bir ağlatır,bir güldürür;Sen hem bir hastalık hem de sağlık gibisin….

Bir gün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen, yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın, sensiz olmayan ölüm olduğunu göstereyim

Her sabah otururum deniz kenarina,Dalgali gene deniz su alaca aydinlikta,Gene dusundum seni onca dert arasinda,Caresizligim sen,Hasretim sen,Sevdamda yine sensin, sen,Care degil bilirim gozyaslarim,Care degil hep seni beklemek, Olsun genede ben beklerim………

240__320x240_guzel-sozler1.gif

Dostluk,güzellik ve sevgi kavramlarımın sözlük anlamlarını değiştirmek mümkün olsaydı ben senin isminle değiştirmek isterdim

Günü gece olsun diye yaşıyorum, Çünkü gece hayallerime geliyorsun, Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, Hayallerimde ve kalbimdesin,çok uzaklarda olsanda, zamana yollara inat …………… ”

Aşk bir Havuza benzer. İçinde enayiler yüzer, vallahi ben düşmedim abi, beni itiklediler )

239__320x240_guzel-sozler.jpg

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgilim seni çok çok seviyorum

Hayat yaşandığı kadardır.Ötesi ya hatıralarda bir iz,ya da hayallerde bir umuttur.
Hüsran ise tek yerde kabul edilebilir:Yaşamaya olanak varken yaşayamamış olmak

BİR GÜL OLMAK İSTERDİM, DALIMDAN KOPTUĞUM AN YALNIZ SENİN İÇİN KOPAYIM VE YALNIZ SENİN AVUÇLARINDA SOLAYIM DİYE BİR TANEM…!

BİR DOST YÜZÜNE İHTİYAÇ DUYDUĞUNDA BASINI KALDIR VE GÖKYÜZÜNE BAK…GÜNDÜZLERİ BULUTLARIN GECELERE YILDIZLARIN ARKASINDAN GÜLÜMSÜYOR OLACAĞIM…

SENİ saçaklarda titreyen serçenin kanat çırpması kadar masum ve bir anne duası kadar içten SEVİYORUM

Kim bilir hangi aksam güneşle beraber bende söneceğim kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim belki göremeden öleceğim fakat yinede seni ‘EBEDİYEN SEVECEĞİM’

Bilirim ki sen bir güneşsin,etrafında bir sürü gezegen var.Ama sende bilirsin ki ben dünyayım,yalnız bende hayat var. ”Bir insanın idealleri olmalı sonsuzluk gibi,Bir insanın özlemleri olmalı umutla açan çiçekler gibi,Bir insanın dostu olmalı BENDEKİ SEN gibi”

En derin mutlulukları çiçek gözlerine, En içten sevgileri sımsıcak yüreğine bırakıyorum. Eğer bir kum tanesi bir öpücükse,sana tüm kumsalları armağan ediyorum

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düsen her yağmur damlasını tutmaya çalış; tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa;benim sana olan sevgimdir.

Aşk günah olmayacak kadar masum,köle olmayacak kadar özgür,ulaşılamayacak kadar derin,unutulmayacak kadar yakın,Seninle yaşanacak kadar özeldir

Camların buğusuna yüzünü çizdim,damla olup avucuma düştüler,onları defalarca öptüm ama Senin hasretini dindiremediler.”

Bugün dünyayı istediğin yere boyayıp,bu rengi insanlara tüm sevginle dağıt.Kendini Sevginin bir rengi diye tanıt; çünkü senin varlığın Sevgiye en büyük kanıt !!

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun,kabuslar senden uzakta,melekler başucunda olsun;Güneş öyle bir güne doğsun ki!!Umutsuzluklar dünde kalsın

Rüyaların en güzelini görürken tanrının sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki en masum anında bile sana kimse sana zarar veremesin

Küçük kelebeğin tül kanatlarının pırıltılı tozları parmak uçlarıma karıştı onlar oradan ne zaman uçarlar sen yüreğimden ne zaman?

Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, şimdi okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi.Görmesem de sonunu biliyorum sonsuza kadar bitmeyecek

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, kalbin içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sonsuza kadar seveceğim.

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olurda şu kalbim bir tek aşık olamaz..

Ömrüm seni beklemekle geçecekse ve ölüm seni beklerken gelecekse bil ki seni orda da bekleyeceğim….

Güzelsin, şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileme tek bahanesin. Melek mi, şeytan mı bilmem ki nesin.
Tuzaktan tuzağa atsan da olur ben seni seviyorum sen sevmesen de olur.

Sen desem seni bilirmişim. Sen diye bir desen çize bilir misin. Bir mesken bulamadım kendime. Büyük aşklar vardır bilir misin.

Eller bana kalpsizsin diyorlar, doğru çünkü kalbimin sende olduğunu bilmiyorlar!!!

Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çiziyorum. Seni ne kadar mı özledim? Artık kalbimde bir gökyüzüm var. Çünkü seni seviyorum.

Duyuyorum sana dokunmanın ezikliğini ve düşünüyorum aşık olmanın rezilliğini inan yanındayken çekiyorum en çok hasretini!!

Yıllardır sevgimin öyle çok muhafızı ve öyle çok düşmanı oldu ki inan ben seninle onları aştım. Ve inan ki seni seviyor olmak bile büyük bir nimet benim için

Nasıl doldurduysan hayatımı varlığınla, Ben de yazmak isterim adımı defalarca Dudaklarımla dudaklarına..

En güzel deniz gidilmemiş olandır,en güzel çocuk daha büyümedi, en güzel günlerim seninledir ve sana söylemek istediğim en güzel söz daha söylenmemiş olandır: Seni Seviyorum…

Bir ilk gibi yaşayacağım içimde,kalan son sevgi parçasını seninle, sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde…

Sen engin acılarla kavrulan biçare yüreğimde, sevgi dağının doruğundaki erişilmez buzulu eriten KIZIL GÜNES…

ASK GÜLÜ DIKENIYLE AVUÇLAMAYA BENZER! ELLERIN KAN IÇINDE KALIR AMA DIKENLERIN HESABINI GÜLDEN SORAMAZSIN

BIR GÜN DUDAKLARIN KURURSA OKYANUSU GETIRIRIM SANA.AKSAM AYAZINDA TITRERSEN GÜNESI GETIRIRIM SANA. EGER GÖNLÜN BIR SEVGI ARARSA KALBIMI SÖKÜP GETIRIRIM SANA

BATARYASI ZAYIF RÜYALARIMIZA SEBEKE HATASI SEBEBIYLE BIR SÜRE ULASILAMADI. SIMDI ISE FULL ÇEKEN HATTIMLA SENINLEYIM.