Özel Anlamli SeÇMe Sözler

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
İnsanoğlu işte.Yağmur’u seviyorum der,şemsiye açar.
Güneş’i seviyorum der,gölgeye kaçar.Rüzgar’ı seviyorum der,penceresini kapatır.
O zamannn,vefasızlar için,fedakarlık yapsak neye yarayacak?

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

SENİ SEVMEK.BİRGÜN SENDE BENİ SEVERSİN DİYE,SONSUZA KADAR BEKLEMEKTİR.

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle... Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.

Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi...

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!..

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm...

Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz...

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!

Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için?

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden. İhtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadını, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları?

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz. Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!.. Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?

Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem?

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet?

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.

@--)--) sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü bu uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyor. Ama bil ki gerçeğini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdiğimi fısıldamak.. Seni seviyorum! Aşkım, birtanem, her şeyimsin?

Hep kalanlara gidenleri kattım! Bir gün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattım yine de bir tane ?sen? edemediler. Önceleri hasreti hiç tatmadım, yarimden hiç ayrı kalmadım, biter diye takvimlere baktım. Zor geldi ayrılık alışamadım. An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış? Seni çok seviyor ve özlüyorum. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getiriyorum?

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın! O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum. Seni çok seviyorum?

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun?

Sen var ya sen aynı sigaram gibisin. Dumanı gözlerin? Külü dudakların... Yalnız aranızda bir fark var sigaramı ben, beni ise sen yakıyorsun...

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çicekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, tıpkkı senin gibi.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim...

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin...

Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin.

Günün ilk ışıkları sahile vurduğunda, martılar yalnızca ikimizin anlayacağı bir dille şunu fısıldar denizin kulağına: Seni çok özledim...

Seni seviyorum çünkü elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine o tarifsiz sıcaklığı koymayı başarıyorsun...

Sana nasıl hitap etmeliyim bilmiyorum. Hayatım desem hayat çok kısa, çiçeğim desem çiçek soluyor. Sana canım demeliyim, çünkü bu can sen oldukça yaşıyor...

Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak..

Ben sevdanın sokağında oturuyorum? Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum.

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan.

Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.

Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım?

Rüzgar alabildiğine hırçın,yağmur alabildiğine inatçı, yüreğin ise onlara inat sanki bir liman... Tıpkı gözlerindeki huzur gibi...

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana?

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım...

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim!

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun...

Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine, gözlerin zamansız takılırsa, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlemişsindir beni?

Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.

Allah gücü erkeğe, güzelliği kadına vermiş... Ne var ki her şeyi yenen güç, güzelliğe yenilmiş...

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek iÇİN

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki...

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın.

Bazı rüyalar diğerlerinden çok uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor.

Bana dünya yuvarlaktır dedin, dediğin doğruysa neden geri dönmedin?

Hasret kapımda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor...

Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni...

En güzel yarınlar senin olsun, sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlım canın sağolsun.

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Seni günde bir defa düşünüyorum o da 24 saatime maloluyor.

Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum.

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim.

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondur

Mutlu olmayı biliyorsan, sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin.

Bir deniz düşün "susuz", bir gece düşün "uykusuz", bir insan düşün "sevgisiz", bir bahar düşün "çiçeksiz", bir de beni düşün "sensiz"...

Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar... Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara...

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer.

Yatağını gül yapraklarıyla, rüyalarını papatyalarla süsledim, üzerini sevgimle örttüm tüm kabuslarını da ben aldım ki sen rahat uyu birtanem!

Aşkım yatağın, sevgim yorganın, yüreğim yastığın olsun iyi uyu birtanem.

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, O da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.

Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana, akşam ayazında titrersen güneşi getiririm sana, eğer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana...

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek gibi değil...

Yatağını gül yapraklarıyla, rüyalarını papatyalarla süsledim, üzerini sevgimle örttüm tüm kabuslarını da ben aldım ki sen rahat uyu birtanem!

Aşkım yatağın, sevgim yorganın, yüreğim yastığın olsun iyi uyu birtanem.

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, O da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.

Yapraklar sararıp dökülürken yere, yaşlı gözlerini çevirip göklere, her gün istemem yılda bir kere, adımı anmayı sakın unutma!

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim...

engin denizlerde bir su damlası olmak ya da uçsuz bucaksız sahillerde bir kum tanesi olmak ama en güzeli milyonlarca insan içinde sana vurgun olmak...
yalnızlığımda seni büyüttükçe kalabalıklaşacağım .. sen kendi kalabalığında hep yalnız olacaksın ..

yalnızım sensiz yada seninle yalnızım aşksız yada aşkınla yalnızım ve seninim herşeye rağmen tüm benliğimle
YANLIZIM HERZAMNKI GIBI NE DOSTUM NEDE SEVDIGIM YANIMDA DOSTUM ZATEN YANIMDA OLAMAZ CUNKU SEVDIGIM DOSTUMDU BENIM AMA O DA TERKETTI BENI HERKEZ GIBI....

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
  • Damlalarin pencereye vurdugu ve ruzgarin kemanini caldigi soguk bir gecede yatagina uzanip hayalini kurdugun ve keske dedigin tum guzellikler hep seninle olsun!
    Aksamlari yataga girmeden önce gökyüzünde parlayan bir yildiza el salla. Bakarsin sevdiginde onu izliyordur

ölü bir yılan gibi yatıyordu aramızda yorgun kirli ve umutsuz geçmişim oysa bilmediğin birşey vardı sevgilim BEN SENDE BÜTÜN AŞKLARIMI TEMİZE ÇEKTİM...
    Hayatta nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.

DENİLDİMİ BİR YERİN ADINA TÜRK BELDESİ, GÖZÜM ALBAYRAK ARAR KULAĞIM EZAN SESİ...

Hergun birbirini görmenin tadi baska,ayrilip kavusmanin tadi baska
    Gecmis dert icin yakinmak, yeni dert edinmektir.

ERKEKLERMİ,DAHA AKILLI,YOKSA,KADINLARMI,CEVAP VERMEK ÇOK ZOR,AMA,SİZ,HİÇ,BACAKLARI,GÜZE L,DİYEBİR ERKEĞİN ARKASINDAN KOŞAN KADIN GÖRDÜNÜZMÜ??

EY DAGLARI TASLARI HERSEYI YARATAN RABBIM HERSEYE BIR GUZELLIK BIR TAT INSANLARA AKIL MANTIK ZEKA VERIRKEN BU MESAJI MAL MAL OKUYAN SALAGI NIYE UNUTTUN?

bira şişesiyle sarışının ortak özelliği nedir c=ikisininde boyun kısmından yukarısı boştur

ölüm nereden,nasıl gelirse gelsin sonunda zafer çığlıklarımız atılacaksa;şerefli bir yaşam için hoş geldi sefa geldi...

Çıkarken akıtmadığın ter, inerken gözyaşı olur
    Her deniz bir martı bulur kendine,her uyku bir rüya, her Castro bir Küba,her Vietnam bir devrim,her Kürt bir yurt bulur kendine... Ben senden baska sen bulamam...

NE OLUR! BEN'İ BOMBOŞ BİR KADEH GİBİ BIRAKIP GİTME' BEN SEN OLMUŞUM ARTIK;BENİ BANA BENZETME....

Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSİN

Dostluk terazimde en agır yürektin sen, sınamak içindi diger kefeye baskalarını koymam.ama benı haklı cıkardın sen.Toz kondurmadıgım NAZLI ÇİCEK

bir kalbim var.allah büyüktür elbet ağlatan bir gün ağlar!!!

Zamansız yağan yağmur bulutu gibi gelıp oturacağım gözbebeklerıne ağlayacaksın,bır burukluk duyacaksın vefasız yüreğinde benı unutmayacaksın,bır kabus gibi uykularını böleceğim gece yarısı,nasıl ben senı unutmadıysam sende benı unutmayacaksın...

Kalbim seni unutacak kadar adi ise duygularım onu parçalayacak kadar asildir

Karanlıkta ışıksız kalırsan eğer beni düşün, O zaman ne karanlık korkutur seni ne de zalim soğuk üşütür. Sevginin sıcak elleri ellerindedir !!

Biz anlamayız zenginler gibi parlak taşlar üzerinde dans etmekten ama elbette ki biliriz allahına kadar sevmeyi

Erkekler araba gibidir,dikkat etmezsen altinda kalirsin...kadinlar zarfa benzer önce yalar sonra postalarsin......

Sana ne demeliyim???Hayatım desem hayat kısa,güneşim desem güneş batıyor, çiçeği desem o da soluyor...Sana canım demeliyim çünkü bu can seninle yaşıyor!

Birlikte olabileceğin değil,onsuz yaşayamayacağın biriyle ol!Geldiğinde boşluk dolduranlardan değil,gittiğinde yeri dolmayanlardan olsun!!!

Yarı dalgalı olmalı deniz.Ya durulmalı ya da kudurmalı.Sonuna kadar batmalı hançer ya da hep yerinde durmalı.Yarı gönül vermemeli insan ya sevmeli ya da terketmeli

Eğer ölmek istiyorsan bana gelde sana sensizliğin nasıl bir ölüm olduğunu göstereyim.

Tatli biri vardir sevilmeye deger,güzel biri vardir görülmeye deger, iyi dostlar vardir özlenmeye deger , ama birde biri varki can vermeye deger,mesajimi okuyorsa eger!!!!

İnsan vardır sevgilerin en yücesine layık ,insan vardır sevgilerin en yücesini versen bile aşağılıkk...

Seni her düşündüğümde cebime bir kuruş koysam şu an zengin bir insandım(seni çok seviyorum

Bir soluk kadar yakın,yıldızlar kadar uzak derler sevgi için...uzanırsın yetişemezsin,yetişirsin dokunamazsın,dokunursun vazgeçemezsin,vazgeçersin ama UNUTAMAZSIN!!!

Özgür Doğmamış Olabilirsin Ama Özgür Ölmelisin

Beyaz bir güvercin gönderiyorum. kanatlarinda mutluluk, yüreginde sevgi ve sefkat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasinda kocaman bir sevgi öpücügü.

Sevmek ölmektir bence;bende sevmiştim ölmeden önce..

Seni hiç sevmemezlik etmedim etmem edemem, seni hiç aldatmadım, aldatmam, aldatamam,ama senin hemen unutuveririm. niye mi? çünkü sen bunların hiç birini yapmadın!!!

Sozun siirlerin mukemmelidir.Senden baskasini seven delidir.Yüzün çiçeklerin en güzelidir.Gözlerin bilinmez bir diyar gibi..

Eger bir gün bir rüzgar eserse oralara benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla

Dün bir yolcu ugurladim nemli gözlerle onu tek kelimeyle ugurladim güle güle gül dudaklarindan duydum dönecegim tüm kalbimle haykirdim BEKLEYECEGIM...

Dost, deniz kenarında taş toplamaya benzer önce teker teker toplarsın sonra teket teker atarsın. Ancak bazılarını atmaya kıyamazsın. Sen de atmaya kıyamadıklarımdansın...
    :
    Ne unutacak kadar zaman geçecek, ne geçen zaman seni unutmaya yetecek. Bırakıp unuturum sanma zaman alışmayı öğretir, unutmayı ASLA !!!!

Keşke sen, ben olsan ölesiye sevmenin ne zor olduğunu anlasan ; keşke ben de sen olsam ölesiye sevilmenin tadını çıkarsam.

Çiçek sulandığınca güzel, kuşlar ötebildiğince sevimli, bebekse ağladığı kadar bebek ve herşeyi öğrendiğin kadar bilirsin. Bunu da öğren; sevdiğin kadar sevilirsin.

Gökyüzü kağıt denizler mürekkep oldu.Binlerce kez seni sevdiğimi yazdım.Sen de inandın. APTAL! Ben seni sevmedim sana TAPTIM!!!

Unutmaki sevgilim cınarlar saksıda yetismez

Kalbindeki sevgi içindeki korkuya yenik düşerse hep kaybedersin

Uçurumun kenarında ısen hayata gıcıklık olsun diye gülümse

Duyuyorum sana dokunamamanın ezikliğini yaşıyorum aşkın rezilliğini,inan bitanem yanımdayken çekiyorum en çok hasretini

Dağlara şahinlerde çıkar yılanlarda tek fark tek fark birisinin uçarak diyerinin sürünerek çıkması

Allahım canımı öyle bir sonbahar günü alki o vefasız ne yapıp edip mezarıma koyacak bir gül bulamasın

Hayatta hiç kimse için ağlamaya değmez. Zaten ağlanacak kişi seni ağlatmaz. olurda bir gün ağlarsan eğer başını dik tut ki gözyaşların ağladığın kişi kadar alçalmasın.

Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum,üzerine tüm duygularımı yüklediğim,yıldızı al,yüreğimden yüreğine yollar var,hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla...

Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!

Gözleriyle gözlerine göz koyanın gözlerimle gözlerini oyarım gözlerini gözlerden sakın gözlerin gözlerime lazım…

Bir pınarsın içilen ama kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, özlenen sen, özleyen sen, özleten sen, varken doyulmayan yokken dayanılmayan...

Sana karanfilin sadakatini, sümbülün baglılıgını, çigdemin nesesini, lalenin gururunu, meneksenin tevazusunu, gülün saadetini versem bana ne dersin..?

Bu güzellik. bu zeka. bu anlam dolu gözlerin büyüsü, allah bütün güzellikleri bir arada toplamıs. eeee benden çok bahsettik senden naber...

Bir deniz düsün susuz, bir insan düsün mutsuz, bir gece düsün uykusuz. bir yürek düsün sevgisiz, bir bahar düsün çiçeksiz, bir de beni düsün sensiz...

Hayata tiyatro dediler herkese bir rol verdiler. En zor rolü bana nasip ettiler önce SEV sonra UNUT dediler. Bense rölümü basaramadim, SEVDIM ama UNUTAMADIM!

Dal rüzgarı affetmiştir ama kırılmıştır bir kere

Hayatta iki kör tanıdım.biri beni görmeyen sen diğeri senden başkasını görmeyen ben

Dünyada en güzel şey seni sevmek,en kötü şey ise seni senle yaşamadan ölmek..

Diken olup ayağa batacağına , gül ol yakaya takıl

Kalbim seni unutacak kadar zalimse,ellerim onu parçalıyacak kadar asildir

HIC KIMSENIN YAGMURUN BILE BOYLE KUCUK ELLERI YOKTUR.

Birgün zaman geçer anlamazsın gözyaşların sel olur akar durduramazsın öylesine bendesin ve öylesine sende olurumki istesende unutamazsın
    Bu gece pencereni açık bırak uzaklardan bir kuş uçurdum biraz yorgun, biraz ıslak kulağına
    SENİ ÇOK SEVDİĞİMİ fısıldayacak

Seni O Kadar Çok Seviyorum Ki Tahmin Bile Edemezsin!!! Tahmin Etsen Bile Benim Kadar Sevemezsin!!!

Ben hergece sen uyurken dalga olup vuruyorum sahillere rüzgar olup esiyorum sessizce sen uyurken yüreğim geliyor üstünü örtmeye bensizken üşürsün diye...
    Bazen yıldızları süpürürsün farkında olmadan.güneş kucağındadır bilemezsin.bir çocuk gözlerine bakar arkan dönüktür.ciğerinde kuruludur orkestra duymazsın.koca bir sevdadır yaşamakta olduğun anlamazsın.uçar gider koşsanda tutamazsın.

Aşkım seni o kadar çok seviyorum ki bu sevgiyi kağıtlar , kalemler ,boş sayfalar ,sigara dumanları , boş duvarlar ve beni bu güne kadar tanıyan her kez anladı..bir de sen anla aşkım seni çok seviyorum.

Aşk.. birbirine bakmanın zevkiyle başlar, birbirini görmenin zorunluluğla beslenir, ayrılmanın imkansızlığı ile sona erer!

Korkunç uçurumlara bırakmak kendimi,uçsuz bucaksız denizlere atmak isterdim kendimi.Ama içimde sen varsın ya sana bişey olursa??

Sen güllere özenme güller sana özensin .Üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin,sevgi kadar masum sevilecek kadar Ö Z E L S İ N

Güllerin hepsi güzeldir ama senin kadar değil seni herkes sever ama benim kadar değil

Biz kaldirim taslar arasinda buyuduk gulum isyanimiz sokaklarda kederimizle surunduk gulum bilmeyiz para pul zenginler gibi yasamak elbette biliriz allahina kadar sevmeyi

Avucun arasına bir yürek bıraktım ister bir kenara kaldırıp atarsın ister kendi yüreğinin üstüne koyar her zaman seninle olacağını hatırlarsın..

Yıldızlar kadar uzak derler sevgi için uzanırsın yetişemezsin,.yetişirsin dokunamazsın,Dokunursun Vazgeçemezsin,Vazgeçersin Ama unutamazsın.

Rüzgarın kemanını çaldıgı ve damlaların pencereye vurdugu soğuk bir gecede yatagına uzanıp hayalini kurdugun ve keşke dediğin bütün dileklerin gercek olsun

Ne zaman mehtap geceyi yağmur yağmayı unutursa ben de seni unuturum bebeğim...

Aşk futbola benzer;önce tekme atar, sonra peşinden koşarsın

Deli sormuş deliye hiç sevdin mi diye. Deli gülmüş deliye ben niye delirdim diye!..

Dost deniz kenarindaki taslara benzer. Once birer birer toplarsin, sonra yavas yavas atmaya baslarsin. Yalniz bazilarini atmaya kiyamazsin, iste sen onlardansin.

Yalan gerçekten,karanlık aydınlıktan kaçar.güneş tek de olsa etrafa ışık saçar. üzülme doğruların kaderidir yanlızlık kargalar sürü ile kartallar yalnız uçar

Ağlamak cocuklara mahsusu affetmek ise allaha. eğer olurda bir gün bana yalnış yaparsan cocuk olmadığım için ağlamıycam allah olmağım için affetmiycem...

Bir gün gelirde beni ararsan sizin sokağın sonundayım oraya gel bir gn gelirde beni özlersen seninle ayrıldığımız yerdeyim oraya gel ama bir daha beni görmek istemessen gece olunca gök yüzüne bak bir yıldız kayar ve beni unutursun..

Bir gün hayatın tüm güzelliklerinden vaz geçipte ölüme gitmek istersen yanıma gel , gelki sana sensizliğin ölüm olduğunu göstereyim

Eğer bir gün olur da birisi için ağlarsan başını dik tut ki gözyaşların seni ağlatan kişi kadar alçalmasın

İnsanın süsü;yüz, yüzün süsü:göz , aklın süsü :Dil, dilin süsü sözdür.

Borçlar da ağaçlar gibidir.Büyürler,filizlenirler ,yeşerirler,meyve verirler.Ama ağaçlar yanar,borçlar yanmaz.Ben ağaçlardan yanayım.

Bir ufacık ilgiyi AŞK;iki laf edeni DOST sanma

Güller bahçesinde olsamda gülüm senden başka gül koklamam gülüm seni sevmek olsada ölüm ölürüm sen beni sevdikçe gülüm.....

Vazgeçtim duygulardan senden değil benden vazgeçtim ben çekmiştim aşk'ı dipsiz kuyulardan kırmızıdan değil gülden vazgeçtim

Varsın böyle geçsin yalancı günler varsın canımı yaksın yine yalnızlıkvazomda dururken kırmızı güller yıkarmı sandın beni bu yalancı ayrılık

Doğmak bir bebeğim çığlığındaki sessizlik yada güneşin güne merhaba demesi hayır doğmak birilerini yaşama bağlamak bence tıpkı senin bana yaptığın gigi

Ölüm fermanımı okusun savcı toplansın üç dört dost beş on yabancı gün doğmadan kurulsun dar ağaçı beni hayellerimin bittiği yere ASIN

Beni affedermisin bakarmısın yüzüme güvenirmisin yeniden sevişirmiyiz eskiisi gibi ben sensiz neylerim bu ömrü neyleyim
    kalbim ağlar yanar hem mahcup hem kanar gönül bu elver
    gittiği yere kadar herseyin bir sonu var sevgilim beni affet!!!

Zehiri ben içeyim su senin olsun..Kenardan ben geçeyim yol senin olsun... duydum bi sevgili bulmusun,HaYırLı OlsUn...Bir tane de ben buldum haberin olsun..

Sevdigin insan gittiyse eger herşey bitti demektir;kaybetmişsen kendini üzülme bu bi gelenektir.

Dostluk senin parmağın kesildiğinde benimkinin kanamasıdır
    ev seni seveni, ask nedir bileni, arama hic bosuna birakipta gideni

Bazı insanlar hayalleriyle bazıları sevgileriyle yaşarlar, sevgileriyle ayakta kalabilenler ise umutlarıyla hayallerine ulaşır.

Yagmurlu bi havada cik disari seni tutamadigin damlalar kadar cok sewiorum

Yürü hür maviligin gittigi son hadde kadar, insan bu alemde hayal ettigi müddetce yasar...

Ne zamanki, sağır ressam kristal zemin üzerine düşen gülün çıkardığı sesin resmini çizer, o zaman sana olan sevgim biter!!!

Dunyanin en guzel ciceklerini toplayip buket yaptim sana sevgimi sunmak icin

Bakma! bakma arkana elin derdi yok acın hep sana bakma camlar ardından saklanma gel ardından gel görki yolun hasrete acın kendine ölüm sana çok umudun ne diye?

Her gün yeni bir şeyden vaz geçiyorum , dünde canımdan vaz geçtim sonuna kadar,değersin her bir saat yeniden ölsemde,kaldıki...ben ölmüşüm kalmışım. Afedersin halime itiraz etsemde can fazla gelir sen varken hücrelerimde..!!

Sevmenin acı verdiğini,her sevenin sevilmediğini bile bile seni seviyorum

Seni ruhumla tüm kalbimle seviyorum yatağın aşkım yorganın sevgim yastığın yüreğim olsun iyi uyu bi tanem

Hayatta hic kimse icin aglamaya degmez.Aglamaya deyecek insan zaten aglatmaz.Eger yinede onun icin agliyacaksan basini dik tut ki; Gözyaslarin onun kadar alcalmasin....sen beni coktan kaybettin canim, artik senin benim , bizim mutlulugumuz icin degil sirf kendi mutlulugum icin savasacahim....

Sevgi denen birşey varsa eğer o da seni sevmekle güzeldir

Bir kızın en güzel çeyizi; öpülmemis dudakları ve çalınmamıs kalbidir
    sen seni dün sevmedim çünkü dün bitti,ben seni bugün sevmedim çünkü bugünde biticek,ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek

Kristalin bedelini göze almayan onunla oynamasın

Hayatta her limana uğra ama ASLA demir atma!!!....seyran....

Sence hangisi en zoru?sevmek mi ,sevmemek mi?Yoksa sevipte sevilmemek mi?Bence en zoru seni sevmek,sevilmeden sevmeyi öğrenmek.
    ömrüme verilen bin ceza olsan,çekerim yıllarca terk etmem seni.yıksan şu dünyamı yerle bir etsen,yinede en güzel cennete değişmem seni!

Yapraklar dökülebilir güller solabilir herkes seni unutabilir ama ben asla aysel seni çok ama çok seviyorum...

Kimdi giden, kimdi kalan? gidenmi suçludur her zaman?!aslında kalndır terkeden gidednde bu yüzden gitmiştir zaten!

Seni sevdiğim kadar parayı sevseydim milyarder, sana taptığım kadar allaha tapsaydım peygamber olurdum

Uzaklarda seni sevmek beni bitirirmi? Yoksa seni kendimle üretir yine varolurmuyum dersin?

Sevmek kolay gerçekten unutmaksa zordur ama hep derler ya önemli olan zor olanı başarmaktır diye sende onu başar işte hem bişeyleri başarmış hemde dünyada başaran ilk kişi olmuş olursun

Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir...

Kızlar citröen marka arabaya benzer. Kızlara sevdiğini söyleyince,citröen marka arabanında kontağını çevirince arkaları kalkar

Dünyayı ve hayatı sevmek ,kahır ve çileler içinde yaşarken bile bu sevgiden el çekmemek ,her güneş ışınına bir şükran duygusuyla kapıları açmak

Kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damlanın serinliğini biriyle paylaşmak istediğinde yuzunu ruzgara don yeter. ben o ruzgarda olacağım.

Dün gece aklımdaydın saatlerce.önce ölümü,sonra sensizliği düşündüm.bir yumruk takıldı boğazıma,ağlayamadım.acaba sensizlik mi yoksa ölüm mü korkuttu. sonra karar verdim. farkı yoktu birbirinden. ölüm sensizlikse, sensizlik ölüm..

Seni ne kadar sevdiğimi anlamak istiyorsan;yağan her yağmur damlasını yakalamaya calış.yakalayamadığın her yağmur damlası seni ne kadar sevdiğimin ispatıdır...

Bir gül isterim.bir gul ki,dalımdan yalnız senin için kopayım ve yalnız senin ellerinde solayım.

Bilselerdi sende neler gorduğumu, inanmazlardı hayal derlerdi.gorselerdi sende neler gorduğumu omur boyu hayal gormek isterlerdi.

Sevdin bende sevdim ama sana seni sevdiğimi söyleyemedim sen vazgeçtin... bense yine sevdim ama sana seni sevdiğimi söylesemde sen bana dönmedin ...
    oysa canımoysa sevdiğim oysa meleğim oysa bştanem şimdi beni sonsuza kadar kaybettin!!!

Seven sevileni ne kadar çok severse;Sevilen o kadar nankör olur.

Benim bir köpeğim var dı beni severdi sayardı.Benim bir sevgilim vardı köpeğim kadar olamadı

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun;sonsuza giden bütün yollara ismini yazdım...Hangi yoldan geçersen geç seni çok sevdiğimi okuyacaksın

Hayat bir muz kabuğuna benzer ama tek farkı üzerine bastığında ayağının değil hayatının kaymasıdır

Yasama kaynagı sevgıyse eger sevgı bır tutku tutku bır amac amac paylasmaksa paylasmak sevgıyse senı sevıyorum

Ne kadar imkansızsa gökyüzündeki yıldızları saymak,o kadar imkansızdır seni unutmak...
    Aşk uçurumun yanında yetişen çiçeklerdir

Gözlerini,gözlerimden ayırma sakın gözlerin gözlerime lazım gözlerine gözleriyle bakanın gözlerini gözlerimle oyarım

Beni ateşe at her yerim yansın ama kalbim kalsın çünkü içinde sen varsın

Allahım canımı öyle bir son bahar günü al ki o vefasız mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamasın

Eğer aşıksan ve onu ölecek kadar seviyorsan geçti bor un pazarı bugün pazartesi
    Aşkın üstüne basma ayağın değil hayatın kayar

Dünyada yalnızca iki şeyi sevdim.Biri dikeni olmasına rağmen gülü,vefasız olmasına rağmen ...........?

Güneşin ilk ışıkları gününü aydınlattığında ve içinde doğan nedensiz sevinci biriyle paylaşmak istediğinde,pencereni aç yeter.Ben o tatlı sessizlikte seninleyim!

Bakarak aşık olunsaydı öküz trene aşık olurdu.

Seni ne kadar çok sevdiğimi bilmek istiyorsan yağmur damlacıklarını tutmaya çalış.seni tutamadığın damlacıklar kadar çok seviyorum.

Bir uçurumun kenarında olsam ve aşağıda bir dal olsa ve o dal sen olsan;ölmekten değil seni kırmaktan korkarım.

Gök yüzünde bir yıldız seç büyük ve parlak olsun yanında bir yıldız daha seç büyük ve parlak olması önemli değil senin yanında olsun yeter

Seni güle benzetiyorum ama senin tek farkın onlar yüzlerce sen bir tanesin

Aşk insandan kaçmaz ,İnsan aşktan kaçar. Aşk kovalar ,insan kaçar. Aşk yorulmaz insan yorulur. Aşka tutulan o zaman mahvolur!!!

Sevmek Güzel Sevilmek Ne?

Gözlerin Gözlerimin Gözlediği Gözleri Gözleseydi ,Gözlerinle Gözlerim Gözgöze Gelirdi

Sakın üzmesin seni karşılıksız sewgiler yüregine taş basarsın acılar bigün dinergidengitsin aldırma yangınlarda söner sakın bakma arkana krallar önde gider!!!

O soğuk, hırpalanmış bahar günü seninle adadaydık. Ve şehir ardımızda dumanaltı bir meyhaneydi sanki. Oysa biz seninle, büyük ve küçük turlarında adanın, çağla tadında sevdalardaydık.

Ve ben Değirmenburnu'nda çiçeklenmiş erik ağaçları, papatyalar ve çamlar gibi, yeşermiş kırların göğsünde bir derin uykudaydım.

Yukarıdaki yıldızları indirdim olmaz dedin allahı indirdim korkmam dedin kalbimdeki hücreyi verdim öldün gittin demekki aşıkmışsın.

Bazı duygular vardır anlatılması güçtür,bazı sevgiler vardır yaşanması güçtür,ve bazı sevgililer vardır unutulması güçtür...

Ben bir gül olmalıyım.Öyle bir gül ki:Dalımdan koptuğum an yalnız onun için kopmalı ve yalnız onun avuçlarında solmalıyım!..

Aşk futbol topuna benzer.Önce peşinden koşarsın,sonra tekmeyi atarsın.

Eğer onun için herşeyi göze alıyorsan,onu her an düşünüyorsan,onun için ağlıyorsan,o senin için tekse,o senin için herşeyden değerliyse,onun bir gülmesi senin için dünyalar demekse...
    siz aşıksınız....hayırlı olsun...

Aşk nedir? Ölmek üzere olan bir insanın duyduğu zevk yada acı, işte ikisinden birisi...

Bir bakışın manası, Hiçbir lisanda yoktur, Bir bakış, bazen şifa,Bazen zehirli oktur, Bir bakış, bir aşığa Neler neler anlatır,Bir bakış bir aşığı,Senelerce ağlatır...

Sen güllere özenme,güller sana özensin,üzme tatlı canını,sen güllerdende güzelsin sevgi kadar özgür özgürlük kadar vazgeçilmezsin,canım sen her şeye değersin

Eğer sevdigin seni terk etmişse onu kendi haline bırak eğer sana dönerse zaten senindir, sana dönmezse zaten hiçbir zaman senin olmamıstır

Ben bir insanı sevme cesaretini gösterdim,sen ise bir insan olma cesaretini gösteremiyosun

İçtiğim sıgara gibisin dumanı hayalin ateşi gözlerin aranızdaki tek fark sıgarayı yakan ben beni yakan sen bazı insanlar güzel
    kokan güllerin peşinden koşarken ayakları altında ezdıği masum papatyaları hiç farketmezler

Birlıkte olabilecegin biriyle degil onsuz yaşayamiycagın biriyle ol o geldiğinde boşluk dolduran degil gittiginde yari dolduruylamayanlardan olsun

Bir gün bu sokakta hıçkıra hıçkıra ağlayacagım şu lanet kadarime sitemlar edip tanrıya sondefa yalvaracagım güzel sezlerin gelecek aklıma solup gidecegim
    en güzel çagımda boş sokaklara haykırdığımda artık orada olmayacagım

Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ay.ın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yagan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasun

Ne olurdu sanki arzulaya bilseydin seni arzuladığımın binde biri kadar beni ve seve bilseydin seni sevdiğimin milyonda biri kadar beni

Ben hayatta iki kör tanırım:biri senden başkasını görmeyen be ; diğeri beni göremeyen sen...

Sen doğduğun gün yağmur yağıyordu,hayır yağmur yağmıyordu gökyüzü ağlıyordu,çünkü cennet en güzel meleklerinden birini kaybetti.

Yeryüzünde bir aşk bittiğinde,gökyüzünde bir melek ağlarmış.

Aşk kaçmaktan çok kovalamak,görmekten çok özlemek,gitmekten çok beklemek,dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.
    ben senı hıc sevmedımkı ben senın benı sevebılme ihtimalını sevdim

Aşın kuralına uy yoksa altında ezilirsin.

Bir meyhane buldum mezarligin karsisinda. eger bana geri dönecek olursan,ya meyhanedeyim ya da tam karsisinda..

Evlenmek kafese benzer içindekiler çikmak için,disardakiler girmek için ugrasir...

Sevdiginiz zaman ask okadar büyüktürki bir bütün olarak içimize sigmaz sevdigimiz insana dogru yayilir.

Bir kişiye hak ettiğinden fazla değer verirsen ya onu kaybedersin ya da kendini mahvedersin...
    sevgiliyi aylarca göremeyen asiga, sevgili için akan gözyasi bile güzeldir ...
    acının umutlarını yok ettiği yerde umutlarını yeşertecek bir sese ihtiyaç duyarsan ben hep bildiğin yerde bildiğin ğibiyim...

bin damla umut serğilsin yüreğine bin tatlı mutluluk doğsun ğünlerine binbir hayalin gerçekle buluşsun bu ğüzel yeni aşkınla birlikte

En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme,unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar....

Kaplanla göz göze gelmişl bir ceylan gibi,ürkek bakışlarımda sensizlik,ıskalanmış hayallerimde gençliğim,eremediğim vuslatlarda ümidiN.....

Elmas nasıl yontulmadan güzelleşemezse insanda acı çekmekten olgunlaşmaz....

En büyük intikam her zaman için affetmektir.....

Seni gökyüzündeki yıldızlarabenzetiyorum onlar kadar parlak ve güzelsin aranızda bir fark var onlar milyonlarca sen birtenesin.!!!

Sana herzaman yalan söylüyorum aynı o yalancı bakışların gibi.... Artık senden nefret ediyorum aynı ölümden nefret ettiğim gibi... Sana son olarak seni seviyorum diyorum güzelim aynı şimdiye kadar söylediğim yalanlar gibi...

AŞkıN ÜsTünE bASmA AyAğıN Değİl HayAtıN KaYa)
    dünyada üç yanlış yaptım . doğmak,büyümek,yaşamak. bir tek doğrum vardı,seni sevmek. ama üç yanlış bir doğruyu götürür

Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir aman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

Sen benim incimdin. parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek.bırakıp gitsende unuturum sanma. zaman alışmayı öğretir unutmayı asla

Bataryası zayıf rüyalarımızın kapsama alanı dışında kalan yerlerine şebeke hatası nedeniyle ulaşamadık.şimdi yüreğimin full çeken hattıyla seninleyim...

Batarsa bi gün dikeni gülün bi gün canın yanarsa ve inanamadıysan bunun gülün dikeni olduğuna beni ara ben inanılmazlığı anlatırım sana ayrılırken sen öğrattin bana
    bu dünyada sevip de sevilmemek varsa durdurun dünyayı inecek var!!!

Öğrendim ki... Hiç tanımadığın insanlar, iki saat içinde, senin hayatını değiştirir. Öğrendim ki... Anlatmak ve yazmak ruhu rahatlatır. Öğrendim ki... Duvarda asılı diplomalar, İnsanı insan yapmaya yetmez.

Öğrendim ki... Aşk kelimesi ne kadar çok kullanılırsa, anlam yükü o kadar azalır.

Çiçekler güzeldir ama güller kadar değil,hayaller güzeldir ama gerçekler kadar değil,sen güzelsin ama kalbin kadar değil,seni seven olabilir ama benim kadar değil..

Ben seni bir kez sevdim,ben sevdim dönmeyenlerdenim.ben senden birkez nefret ettim. bin kez daha nefret ederim.bir kez daha sevemem...

Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız kazıyorum.Seni o kadar özledim ki şu an kalbimde bir gökyüzü taşıyorum.

Güç erkekte güzellik kadındadır.Her şeyi yenebilen güç yalnızca bir kadının güzelliğine yenilebilir...

Seni sevmemek cennetin kapılarını açacaksa eğer varsın o kapılar yüzüme kapansın sensizliğin acısıyla bin kez ölmektense bir kez ölürüm o da seninle..!!

Biz isyankar sokaklarda büyüdük gülüm anlamayız senin gibi ballı ekmek yemekten biz on yaşında dünyaya,

Seni ne zamana kadar seveceğimi sorma .çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum
    üzel bir yüze sahip olmayabilirsiniz ama gülen bi yüze sahip olabilirsiniz

Ne yıldızları istiyorum gece yarılarıma.Ne güneşi istiyorum karanlığıma.Çok değil seni istiyorum yanlızlığıma

Denizler balık için lazım,sevişmek için işsiz olmak,ve geceleri duymamak için tabanların sızısını zengin olmak lazım,oysa ıslık çalmak için hiç bir şey lazım değil.

Hayatta heşey bildiğiniz gibi ama hiçbir şey eskisi gibi değil
    Güneşin bile buz tuttuğu yerde yanan bir ateş görürsen bilki o senin için yanan kalbimdir

HAYAT HİÇ BİR İNSAN İÇİN AGLAMAYA DEGMEZ ZATEN DEGEN İNSAN AGLATMAZ YİNE AGLAMAK İSTERSEN BAŞINI DİK TUTKİ
    gÖZYAŞLARIN AGLATAN KADAR ALÇALMASIN

Beklemenin korkunç zehri öldürmüyorsa beni, seni özlediğim içindir; yaşıyorsam, içimde umut varsa, yine seni özlediğim içindir...

Biz isyankar sokaklarda büyüdük gülüm anlamayız senin gibi ballı ekmek yemekten biz on yaşında dünyaya, Onsekiz yaşında kasıp kavuran aşklara rest cektik anlamayız senin gibi kaygan pistte dans etmeyi satmayız üç kuruş için bize hakkı olan sevenleri En güzel aşk yarım kalan aşktır..

Nasıl uzaktaki yıldızlar parlak gelirse insana,uzakata olduğun için tutkumum sana.en güzel aşklar imkansız gelir ya insana,imkansız olduğun için aşığım sana.

Seni sensiz yaşamak en kötü kaderim olsa gerek

Bir bakışın hiçbir lisanda manası yoktur,bir bakış bazen şifa bazen zehirli bir oktur...
    seni tarihte araştırdım coğrafyada keşfettim fizikte formülledim matametik ile çözdüm resim ile süsledim edebiyatta ise sölüorum seni seviyorum

ATEŞİN ORTASINDAKİ AKREBİ BİLİRMİSİN-KENDİNİ YOK EDİŞİNİ,ARKAMDAN GİTME DİYE BAĞIRIYORSUN,İÇİMDEKİ O BÜYÜK
    YANGINI DİNDİREBİLİRMİSİN?

Geleceksen git artık,bunca özlemden ayrılıktan sonra geleceksen git ARTIK!!!

Seni seevmek güzel şey ümitli şey en güzel sesten en güzel şarkıyı dinlemek gibi birşey ama artık ben şarkı dinlemek değil şarkı söylemek istiyorum

Bilseydim hayallerimin suya düşeceğini onlara yüzme öğretirdim.

Her sevene deli denseydi,şehrin girşine tımarhane yazılırdı!!!!

Seni sevdiğimi hiç bir zaman farkedemeyeceksin ; zaten balık da üzerindeki pulları hiç bir zaman farkedememişti ...

Nasıl yasaklar çiğnenmek içinse, aşk da acı çekmek içindir.

Dalma... Düşünme... Ağlama... Hayat bu!.. mahfeder insanı mesutken... Bak ben ağlıyormuyum?.. herşeyimi kaybetmişken...

Bazı sözler wardır gözleri anlatır bazı gözler wardır sözleri anlatır bazı anılar wardır değeri geç anlaşılır birde aşk wardır o da seni anlatır

Dünyada iki kör tanıdım birincisi senden başkasını gormeyen ben ikincisi beni görmeyen sen

Ben seni deliler gibi sevdim sen beni deliyim diye sevmedin

eger sana olan askimi bir kum tanesi anlatsaydi , sana kumsallari verirdim.

Bir gülü sevdim bir seni;gulun dıkenı var senınse kıskançlığı
    Senı sevıyorum baskasını degıl senı beklıyorum yabancıları degıl hadı anla benı gel don bana mutlu hayatımıza gerı donelım askımıza acı cektırmıyelım hayatı lanetlestırmıyelım

Gözlerki birer nuru sende ilahın,gözlerki en katı zulmün ve silahın,vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin,SEN ÖLDÜRÜRKENDE VURURKENDE GÜZELSİN!!
    sana aşığım güneş gözlüm

Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya;YALAN.senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan

Aşık olmak yaşarken ölmek demek

Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüzbin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık

Hayatta üç şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyi...Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...

İnsanlar;çiçekleri severler ama koparırlar,ağaçları severler ama keserler,hayvanları severler ama avlarlar. Birisinin bana Aşk dudaklarında kahkaha değil gözlerde ki yaştır.Maksat sevgi uğrunda ölmek değil uğrunda ölecek sevgi bulmaktır!

Seni bu dünyada 10 kişi seviyorsa bunlardan biri benim. Eğer bu dünyada seni 5 kişi seviyorsa yine bunlardan biri benim eğer bu dünyada seni 1 kişi seviyorsa bu kesin benim eğer bu dünyada seni kimse sevmiyorsa bilki ben ölmüşüm

Düşünüyorumda, Düşüncelerin En güzeli, Senin Beni Düşünüp Düşünmediğini Düşünürken,
    Düşündüğünü Düşünmek Olsa Gerek Diye DÜŞÜNÜYORUM

Bu arta kalan hangi yaz akşamının hüzünleri oysa birbirimizin yaralarıyla sarmalıydık kanayan yerlerimizi yokluğuna dayanabilirim sandım,oysa yokluğun bir şiir ve ben şair olamadım

Zorbanın bahçesinde gül kan kokar.geçtiğin köprüleri atma çünkü hayatta o köprüleri kaç kez geçeceğin belli olmaz.gördüklerim görmediğim yaratıcıya inanmamı mecbur kılıyor.

Yumuşak konuş ki kalplerin kapıları açılsın sıcak kalpli ol ki vicdanlar düşüncelerine buyur etsin.ihlaslı davran ki tesirin sürekli olsun.

Ne olurdu bir yaprapın daha olsa! Bak sevmiyor beni işte hain Papatya!

Ask bir kaydırak ben bir salıncak sen sallan benim üstümde biz kayalım askın üztünde

Bir gun zaman kayar ellerinden tutamazsin. sel gibi akan yaslarini kurutamazsin, oylesine bendesin ve oylesine sendeyimki artik unutmak istesende UNUTAMAZSIN...

Seni dünler için sevmedim.dünler yaşanıp bitti.seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek.seni yarınlar için sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek

Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin..

Alacakaranlığı sevmem ben ya gündüz olmalı ya da gece kurşun ya namluda durmalı ya da derinden vurmalı seven ya tam sevmeli ya da çekip gitmeli

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydiler hepsi güzel hepsi gösterişliydi ben seni güneşim seçtim ve bir güneş için binlerce yıldızdan VAZGEÇTİM!

Bulutlara yükledim özlemimi; şimşeklerle çaktırdım sevğimi; Yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla; küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldilermi??

Beni ateşe at vücudum yansın; bir tek kalbimi bırak çünkü orada sen varsın

Deliye sormuşlar aşk nedir diye deli cevap vermiş ben neden deli oldum diye?

Oy dilsizim oy gulmezim yagmur yureklim.Oy cicek bakisli yarim ruzgarim benim.Bulutlara yazdim seni "Yagmur Yureklim

Gülüşüne bin kurşun sıksada ölüm , unutma umuda kurşun işlemez gülüm

O kahrolası gururunu bıraktığında geri dönme çünkü;senin gururunu bıraktığın yerde BENİMKİ BAŞLAYACAK.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil onsuz yaşayamayacağın biriyle ol !!!! geldiği zaman boşluk dolduranlardan değil gittiğinde yeri dolmayanlardan ol

Dost deniz kenarındaki çakıl taşları gibidir önce toplarsın sonra birer birer atmaya başlarsın ama bazılarını atmazsın işte sen onlardansın

Geceler senı sevdiğim kadar uzun olsaydı inanki güneş bir daha hiç doğmazdı!

Eğer çölde açmış bir çiçek olsaydın seni yaşatmak için ömrüm boyunca ağlardım

Hayatta en aci sey 'Merhaba' diyerek bir;lesen ellerin 'ELveda' diyerek ayrilmasidir...

Bir bıçak gibi kalbime saplandın , seni düşündğkçe içim acıyor ...

Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam hep yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim

Eger sen bir gul osaydin , seni koparmamalari icin yaninda diken olurdum

Yanık bıraktın benı turbede bır mum gıbı erıyorum dıyorum sana saka gelıyor kapattın bır zındana ebedı bır mahkum gıbı curuyorum dıyorum sana saka gelıyor

7 ayrı iklimden,7 ayrı arı getirseler ,7 ayrı arı 7 ayrı çiçeği dolaşasa ,7 ayrı bal yapsa senden tatlı olamaz

Seviyorum seni ekmeği tuza banıp ,banıp yer gibi geceleri ateşler içinde uyanarak ağzımı dayayıp musluğa su içer gibi

3 yanlışım oldu tanıdım,güvendim,inandım bitek doğrum oldu sevdim herşeyden çok sevdim ne yazık ki 3 yanlış bir doğruyu götürüyormuş..

Uçurumdan düşerken tutunacak dalım olsan,ölmekten değil,seni kırmaktan korkarım.
    Sevmek kan akitmaktir diyorsan dunyanin sah damarini keserim yok illaki senin kanin diyosan seni kara topraktada severim.

Seni paylaşmak yerine olmamanı tercih ederim.

Senin beni, benim seni nasıl sevdiğimi söylememek senin beni, nasıl unuttuğunu hatırlamaktan daha çok acı veriyor.

Bugün benim için yepyeni bir gün doğuyor; herşey capcanlı, herşey hayat dolu, herşey benimle duygularım hakkında konuşuyor, herşey beni duygularıma değer vermeye davet ediyor...

Seni benden fazla seven bulursan;ben seni unutmaya razıyım

Seni sevdiğimi bir kalbim biliyor o da dilsiz..

Aşk lüks bir lokantada yenilen en pahalı kazıktır

Her gölgeyi sevemezsin,binlerce gölgenin arasından seninkine benzeyene rastladığında hissettiğin duygudur aşk...tanımlayamazsın...

Seven Unutmaz Unutmuşsa Sevmemiştir.Sevipte Unutmuşsa, Sevmesini Bilmemiştir.

ELVEDA BU SON SÖZÜMDÜR SANA MERAK ETME DÖNMEYECEĞİM ASLA AKLIMDA SEN VE BEN SENİN ADINI SÖYLERKEN BOŞLUĞA
    İŞTE BENİM İLK ADIMIMDIR SONSUZLUĞA

Dünyada iki kör tanıyorum biri beni göremeyen sen diğeride senden başkasını göremeyen ben!

Gözlerinin daldığı noktada ben varım.çünkü o an ben seni düşünüyor olucam

Bir insanın ideallari olmalı;sonsuzluk gibi , bir insanın özlemleri olmalı;umutla açan çiçekler gibi,bir insanın ''BİRİSİ'' olmalı;belkide ''BEN''deki ''SEN''gibi...

Sevmek ellerini tuttugumda dertlerimi unutmaksa dizlerine yattığımda mutluluk duymaksa,seninle ölümü göze almaksa o zaman seni seviyorum HAYATIM

Sokakta giderken, kendi kendime gülümsediğimin farkına vardığım zaman, beni deli zannedeceklerini düşünüp Gülümsüyordum

Geceleri erken yatıyorum diye deli diyorlar; budalalar, rüyamda seni gördüğümü bilmiyorlar

Kız dedigin istanbul gibi olmalı;fethi zor,fatihi TEK!!!

Seni unutmak kolay olsaydı,gülen yüzümün ardında sakladığım kalbim,hala o bakışlara vurgun olmazdı...
    mutluluk ele geçirilecek bisey degil, Ya elde edilmeden önce düsülen bir amaç, ya da elden kaçirildiktan sonra anlatilan bir hikayedir...

Yeni bir aşka başlıyorum sanmıştım galiba çok yanılmışım. Bu aşkın sonuda ayrılık olacak,ve yaşadıklarım geride kalacak. Geriye acı ve güzel hatıralar kalsa bile,onları hatırlamak ayrılık kadar acı olmayacak

Güllerimiz olsun kırmızı beyaz,sen beni unutursan kırmızı güller solsun,ben seni unutursam beyaz güller kefenim olsun...

Hani birbirimizi ölene dek sevecektik noldu sevgilim ölen kim???

Seni dünyada seven on kişi varsa bunlardan biri benim seni dünyada seven beş kişi varsa bunlardan biri gene benim seni dünyada seven bir kişi varsa o mutlaka benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bilki ben ölmüşüm

Yeşile inat,ağaç hala yesermekte,geceye inat gün hala ağarmakta,ölüme inay insanlar hala yasamakta,ben ise sana inat hala sevmekteyım...inat bu ya her zaman seveceğim...

Yapraklar dökülebilir,güller solabilir herkes seni unutabilir.ama ben ASLA...

Aşkın için çoktan geçtim canımdan  esirinim kovma beni kapından; inanmıyorsan sana olan sevdamdan; vur boynuma zinciri ben hazırım sultanım

Çıkar pembe gözlüklerini gözünden hayata toz pembe bakma!dinsin artık bu acılar diyorsan ,beni sensiz bırakma!

DENİZLERDEN KAĞIT GALGALARDAN KALEM YAPTIM ve SENİ SEVDİĞİMİ YAZDIM ÇOK SAFMIŞSIN BANA İNANDIN ÇÜNKÜ: BEN
    SENİ SEVMEDİM SANA TAPTIM

GÖZÜMDEN AKAN BİR DAMLA YAŞ OLSAYDIN,SENİ KAYBETMEMEK İÇİN,BİR ÖMÜR BOYU AGLAMAYI UNUTURDUM.

Bir bakış bile yeterken herşeyi anlatmaya kalbindeki duygular kalbinde kaldı aynı zamanda da beni kaybettin.

Yol ararken yolumu kaybetdim yıldızıma bakarken yıldızımı kaybetdim cimende yürüken izimi kaybetdim senden ayrılırken sevgilim aklımı kaybetdim

Hani uzaktaki yıldız parlak gelir ya insana, uzakta olduğun için tutuldum sana, hani en güzel aşkalar imkansız gelir ya insana, imkanız olduğun için aşığım sana

Sen bende yıtıp gıden yorgun umutsuz gecmısımı gordun, oysa ben sende butun asklarımı temıze cektım

Bir gün bana soracaksin, beni mi seviyorsun Tanrıyı mı ? , ben Tanrı'yı diyeceğim ve sen sessizce uzaklaşacaksın içimdeki Tanrı'nın sen olduğunu bilmeden...

Kalbim seni unutacak kadar adi ise, ellerim de onu parçalayacak kadar asildir!

Seni öyle bir yere yerleştirdim ki gerçeğin bile gelse hayalini dolduramaz..!

Bir gün dünyanın tüm güzelliklerinden vazgeçipte ölüme gitmek istersen yanıma gel de sana sensiz yasamanın ölüm olduğunu göstereyim...

SeNi SeNSiZ YaŞaMaK HaYaTıN BiR CiLVeSiDiR
    içekler solabilir,yapraklar dökülebilir,seni herkes unutabilr ama ben asla

Taparsan tepilirsin tepersen tapılırsın
    Ay geceyi benim seni sevdiğim kadar sevseydi dünya güneşe hasret kalırdı

Sigara ve alkol insanı yavaş yavaş öldürüyormuş.kimin acelesi var ki

Deniz derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz

Hayatta bir daha hiç karşılaşmasak bile,biliyorum ki sana rastlamış olmam bile bir ömre bedel.

Ne zaman konuşamıyorum,gülemiyor da ağlıyorum işte o zaman sen yoksun

Eğer Birgün O hiç Ayrılmamacasına Sarıldığım Ölümle Uzaklara gİDERSEM,Yağmurlara EmanetsinYaĞmUr_YüReKLiM))

Aşık olmak hayal kurmak kadar kolay . unutmak hayalin gerçekleşmesi kadar zor

KAĞITLARDAN DAĞLAR YAPTIM MÜREKKEPTEN DENİZLER YAPTIM HER YERE ADINI YAZDIM HER YERE ADINI YAZINCA SENİ
    SEVDİĞİMİ SANDIN BEN SENİ SEVMEDİM SANA TAPTIM

Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulamayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın ve tek başına yaşanamayacak kadar özeldir

Yarı durgun olmamlı deniz, ya durmalı ya kudurmalı, sapına kadar saplnmayacaksa hançer, kınında durmalı.Ve seven ölene kadar sevmeyecekse baştan unutmalı

Aşk büyük bir yatırımdır! Çocuklarda faizidir.

Yaşamın kaynağı sevgi ise,eğer sevgi bir tutku,tutku bir amaç,amaç bir şeyleri biri ile paylaşmaksa,paylaşmak aşk,aşk hatırlamaksa HEP AKLIMDASIN...

Tükenen askımın sonbaharında nasıl sevdalandım bilemedim kimbilir kapını kac defa caldım& seni SEVDİĞİMİ söyleyemedim​

• AŞK İYİ BİRŞEY OLSAYDI DÜNYADAKİ İLK CİNAYET ONUN YÜZÜNDEN İŞLENMEZDİ.
    BİR GÜN KARŞILAŞIRIZ SENLE CEHENNEMDE OZAMAN;ANLARSIN DEĞERİN KALBİMDE SEN KALP HIRSIZI OLARAK GİDERSİN ORAYA
    BEN TANRIYI BIRAKIP SANA TAPTIM DİYE!!!

Sana dünyanın en güzel varlığını vermek isterdim ama seni sana veremem ki...
    Bir gün beni hatırlamak istersen kurumuş bir ağaca bak.çatlamış kabukları dudaklarım,dökülen yaprakları umutlarım,dökülen yaprakları göz yaşlarımdır,yinede...o ağacın kökü sen,gövdesi benim.

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında,
    Suyun damlasında, selin coşkusunda
    Kimi yanımdasın kimi rüyamda
    Ama hep aklımdasın sakın unutma......

Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

Bırakma beni sevdiğim gidişine dayanamam,
    Hasret gözyaşlarımla kendimi avutamam�
    Dönerim dersin ama kadere inanamam,
    Bıraktığın anılarınla, ben sensiz yasayamam

Bakışlar vardır insani ömür boyu ağlatan.
    Yollar vardır aşılması güç olan.
    Kalpler vardır acılarla parçalanan.
    Ve insanlar vardır hiç unutulmayan.

Sanma beni sevipte bırakanlardan.
    Benim sevgim mezara kadar olandan

Senin kanadın olmak isterdim
    Ben olmadan uçma diye
    Senin baharın olmak isterdim
    Ben olmadan açma diye

Benim için seni görmek suya benzer
    Seninle yasamak ise nefes almaya
    Susuz üç gün yaşarım ama nefes almadan asla

Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlıgına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan..

Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin!

Sen güllere özenme güller sana özensin.
    Üzme tatli canini sen güllerdende güzelsin.
    Sevgi kadar özgür Özgürlük kadar özelsin.
    Bir gülsen dünyalara bedelsin.

Bir umut vardır hiç tükenmeyecek,
    bir hasret vardır çekilmeyecek, birde ölüm vardır,
    bir gün elbet gelecek ama sana olan sevgim ne ölecek ne de bitecek

Sevgilerin en güzeli seni sevmek
    Özlemlerin en güzeli seni özlemek
    Ve hayatin tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek

єğєя ѕєν∂iğiη тєякє∂iρ gi∂єя gєяi gєℓiяѕє вiℓкi ѕєηiη∂iя, gєяi gєℓмєzѕє нiçвiя zαмαη ѕєηiη σℓмαмışтıя...

ѕιηєм

seven unutmaz. unutan sevmemiştir. Sevipte unutan sevmesini bilmemiştir.

Dünya bir gündür, o da bugündür!

Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o dur.

HeR YüReĞiN KöŞeSiNDe YaRaLı BiR YeR VaRDıR..

HayaT ßir EMANETSE ßırAKTIGIN YERDEYİZ HayaT ßir OYUNSA KRALİNİ OYNARİZ HayaT SevMEKSE ÖLÜMÜNE SEVERİZ

Günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor..

Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni EBEDiYEN SEVECEGiM

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olman n ölüm oldugunu göstereyim...

ASKIMI YAZMAYA DAG ARADIM, ASKIMDAN BÜYÜK DAG BULAMADIM

GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn...

Sevgi tipki bir gül gibidir rastgele tuttarsan dikenleri batar yapraklarini açarsan duygulari akar ama tutmasini bilirsen o gül sana tapar

Bırakıp gittin beni..Seni unuttum sanma, zaman alışmayı öğretti belki ama unutmayı asla...

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Yol uzun olsa da gitmeye değer
yollar buzlu, dikenli, taşlı olsa da
bastığın yer üzüntülerle dolsa da
sel, çığ, ateş önünde her ne olsa da
o yola gideceksen önunde kimse duramaz :))
yolda yürüsede başi dik yürür herzaman

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

Aşk; topuklarından etine kadar işlemiş bir nasır gibidir. Ya canın acıya acıya adım atacaksın, ya da canını acıta acıta söküp atacaksın. İki yolda da tek bir gerçek olacak; canın çok ama çok acıyacak.​

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

Deniz verdiğini geri alıyor​

Karadeniz Çevre Yolu'nun doğaya verdiği zararlar kendini göstermeye başladı. Karadeniz'in hırçın dalgaları taşları ve kumları otoyola saçıyor​

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Çiçeklerden de öğrenebilir insan ;
İyiliği , güzelliği aslında.
Misal sen ezersin , koparırsın da ;
O , kokusunu bulaştırır sana

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri