Özcan Deniz

EsteLya

Aktif
Fantezi müziğin genç starlarından Özcan Deniz 1972 yılında Ankara'da doğdu. 1977 yılında ailesiyle birlikte Aydın'a yerleşti.İlk, orta ve lise eğitimini burada tamamladı.Küçük yaşlarından beri müziğe olan tutkusu yüzünden okul çağlarında düzenlenen tüm aktivitelerde solist olarak yer aldı. Liseyi bitirdikten sonra üç yıl boyunca bir orkestrada solist olarak çalıştı ve daha sonra ekibini kurarak Almanya'ya gitti. Ailesinin geçimini sağlamak için bir gazinoda çalışmaya başlayan Özcan Deniz bu arada Prestij Müzik sanatçılarından Yaşar Yağmur aracılığı ile İstanbul'a gelerek firmanın ortaklarından Hilmi Topaloğlu ile tanıştı. Albüm yapılmasına karar verilen sanatının ilk kaseti "Meleğim" piyasaya çıktığında büyük tirajlara ulaştı. Özcan Deniz bunun dışında "Beyaz Kelebeğim" ve "Yalan" isimli albümleri de hedeflenen tirajlara ulaştı.Sanatının tek ideali mücadelesini sürdürerek ve her gün biraz daha kendisini yenileyerek müzikte amacına kavuşmak...

EsteLya

Aktif
54063

wien06

V.I.P
V.I.P
Bakiyorum gene ÖZCAN DENIZI tek gecmisin.Acmis oldugun konular icin cok tesekkürler(Ayrica bana gönderdigin parca icinde tesekkür)

Aslinda sen bu bölüme moderatör olabilirsin.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Aramizda bir özcan deniz hayrani daha katilmis bulunuyor ona paylasimlardan dolayi cok tesekkürler... Bende özcan denizin sarkilarini severek dinliyenlerden biriyiim...

EsteLya

Aktif
Aramizda bir özcan deniz hayrani daha katilmis bulunuyor ona paylasimlardan dolayi cok tesekkürler... Bende özcan denizin sarkilarini severek dinliyenlerden biriyiim...

Benim Özcan Deniz hayrani oldugumu baya bi gec ögrenmissiniz yesim434
Forumdakilerin yarisindan fazlasi biliyor benim Özcan hayranligimi :)
Tsk ederim yorumun için...