• Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...

Öz Baba Kızına Hem Şiddet Uyguladı Hem de Tacizde Bulundu!

AybüKe

"Çünkü Bu Ülkede Adalette Erkek"
V.I.P
Kızına şiddet uyguladığı görüntüler sosyal medyada yayımlanan baba gözaltına alındı
Taksim'de bir babanın 19 yaşındaki Tuğba isimli öz kızına işkence yaptığı belirtildi. Olayla ilgili savcılık soruşturma başlatırken; baba gözaltına alındı.
118672.jpg


Yaşlı bir erkeğin genç kadına şiddet uyguladığı görüntüler sosyal medyada tepkilere neden oldu. Görüntülerde Taksim'de bir evde çekildiği bir babanın 19 yaşındaki Tuğba isimli öz kızına işkence yaptığı belirtildi.
Sosyal medyada bugün paylaşılan ve tepkilere sebep olan bir görüntüde, 19 yaşındaki kızına işkence yaptığı belirlenen baba hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma başlatıldı. Yürütülen soruşturma kapsamında, baba hakkında gözaltı kararı çıkarıldı.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şüpheliyi gözaltına aldı.
GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYADA YAYINLANMIŞTI
Babanın kızına uyguladığı şiddet görüntülerini ve genç kadının yardım çığlıklarını kendi hesabından paylaşan bir Twitter kullanıcısı, “19 yaşındaki kıza öz babası işkence yapıyor. Anne yatalak. Hepsi bir psikopatın elinde. Olayın doğruluğunu teyit ettim. Ne olur bildiğiniz ne kadar yetkili varsa etiketleyin. Bu insanları kurtaralım. Yer: Taksim/ Tarlabaşı Elimde resmi evraklar da var” ifadelerini kullandı.
"TUĞBA'YA DAHA KÖTÜ DAVRANIŞLAR SÖZ KONUSU"
Sosyal medya üzerinden “#TuğbayaYardımEdin” etiketiyle kampanya başlatıldı. Etiket trending topic listesinde ilk sıraya yerleşti. Sanatçı Haluk Levent genç kadına ulaştıklarını bildirdi. Twitter hesabından açıklama yapan Levent, “Kızımıza ulaştık.. Maalesef baba tarafından Tuğba’ya daha kötü davranışlar söz konusu. Sevgili avukat Turgay Özcan her türlü hukuki durumlarla ilgilenecektir. Kızımızın sağlık, geçinme ve barınma sorunlarını çözeceğiz” dedi.


Alıntı
 

AybüKe

"Çünkü Bu Ülkede Adalette Erkek"
V.I.P
Daha önce bu kız babası olacak insancık için uzaklaştırma aldırmış ama 10 gün sonra evine geri gelmiş hala adalet yok artık adaleti beklemekte saçma tek Suçumuz kadın olmak mı? Sizden zayıf olmak mı? Sabah sabah bütün moralim çöktü .Kendi pisliğinizde boğulun inşallah . Hiç birinizin yatacak yeri yok .Allah hepinizi bildiği gibi yapsın
 
Top