Oyun Bölümündeki Mesajlar

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Arkadaşlar oyun bölümüne yazılan mesajların, mesaj sayısına etkisini kaldırmak gibi bir düşüncem var.

Ne dersiniz?

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Evett ya :)) Ama neise fazla etkilemedi ilk 10 :))) Durum sunu gösteriyor 8.0 deprem olsa cerezde Birincimizin helali var derim :))

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Benim düsuncem oyunda oyun oynayanlar mesaj yükselsin diye oynamiyorlar sadece gelip egleniyorlarr.. Benim birsey dikkatimi cekti oyun oynayanlar burdan herhangi bir programdan yararlanmak icin degil sadece cok sevdikleri bir bölüm oldugu icin ordalar ...

sherry

V.I.P
V.I.P
Kesinlikle itiraz etmiyorum. Hatta güzel olur emeğe saygı adına. Ama oyun bölümüne mesaj sayısını artırmak için yazanlarda vardır, katılım düşer mutlaka. Ama mesaj sayısını artırmak için oyunlar yerine başka bölümlere takılırsa iyi de olabilir:)

rehber85

Özel Üye
Özel üye
ben teşekkür vs gibi tek kelimelik katılımların silinmesi veya hiç sayılmasının katılımı azaltacağını düşünmüyorum. gelen yine gelir eğer bir şeyler alıyorsa forumdan. ben tek kelimelik katılımların, bölümlere katılımları daha da düşüreceği kanaatindeyim. teşekkür teşekkür oku oku bi şey ifade etmiyo kimseye,hatta o konuyu açana bile..
koskoca teşekkür butonu icat etmişler bunun için :)bence