Otobüste Yaşlılara Yer Vermeyen Genç İnsan(lar)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Kimse kimseye yer vermek zorunda değil..
Cok ilginc

yasli insana hamile bayanlara Bebegi olan anneye hasta olan. Insanlara yer vermek büss bütün saygidan ve aldigi aile egitiminden ileri gelir Ve bencede yer verilmeli. Ve ekliyorum benim 3 cocugum var bunlara Herzaman söyledigim otobuste yer vermeleri ve Sokokta görüncede. Yasli Genc Fark etmez Selam vermelerini ve sag olsunlar yapuyorlarda Nerde yasarsak yasayalim saygi her yerde saygi dir ….

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Tamam herkes parasini ödüyor ama gencler in ayakta durma sansi Cook Cook fazla sanirim
Anlata bildim ne demek istedigimi ve düsüncemi. Calistigim icin acele yaziyorum
Umarim Cümle karisimi olmamistir

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
Hamile ve engellilere lafım yok ama koca koca amcalar gece gündüz bedava kartlarıyla hat boyunca gezip geliyorlar. Ne yer verecem. 😒Not:ben yaklaşık 10 senedir toplu taşıma araçları kullanmadım.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Hamile ve engellilere lafım yok ama koca koca amcalar gece gündüz bedava kartlarıyla hat boyunca gezip geliyorlar. Ne yer verecem. 😒Not:ben yaklaşık 10 senedir toplu taşıma araçları kullanmadım.
Ne guzel gezmeleri onlarinda hakki degilmi gezmek bedavami zamaninda onlarda calistii kazandi ve ödedi ve unutma merakli sende yaslanacaksin