Otobüste aşık olunurmu? Olunuyomuş :)

EsRaRenGiz

.
Özel üye
bu yaz tatile cok isteksiz gittim almanya da yasiyorum burda düzenli bir hayatim oldugunu saniyordum bir erkek arkadasim vardi onu sevdigimi saniyordum sevildigimi saniyordum Türkiye ye gitmek istemedim SIK SIK bulusuruz diye annemler de yokken ablam subat da almak istedi haziran icin biletleri istemiyorum dedim tamam dedi kendisi icin aldi 14 subat sevgililer günü ayrildim tam bir serefsiz cikti kendisi ayrilmisken tatil yapayim dedim gittim bir bilet daha aldirdim hazirana kadar tamamen silmistim artik onu iyki de almisim Ucak biletimi benim en iyi arkadasim da Türkiye de olucakti onunla da bulusacaktik Istanbulu ben ona gezdirecektim o da bana boluyu gösterecekti öyle anlasmistik heycan sarmisti beni hem dügün vardi kuzenin elbise secme telasi felan filan Istanbulda dügün telasini üzerimizden attiktan sonra arkadasim geldi 4 gün gezdirdim onu babam cok karsi cikti Boluya gitmeme avrupadan geliyorsunuz otobüste su olur bu olur kendisi 63 yasinda biraz cahillik oluyo hehe neyse babami ikna ettik kafamiza esti allahtan da öyle almisiz mutluluga bilet almisim sanki hic hesapta yoktu aksam gitmek eve gittim hemen dus alip giyindim aksama hazir olmak icin Kadiköy den servise bindik hareme dogru yol aldik bolu yu cOk merak ediyordum haremde ilk otobüse binen bizdik bir iki ortayasli kisiler bindikten sonra hayatimin erkegi bindi otobüse gözlerimi alamadim ondan arakdasim bunu farkedince "dedim sana demi bolunun erkekleri güzel diye" dedi biraz utangac bir gülüs sergiledim o an göz göze geldik ama pas vermedi hic icimden kendini begenmis uyuz cocuk dedim gitti arkamiza oturdu ona bakamiyorum diye endiselendim birden Otobüs baya bostu ama kalkip arkasina oturacak cesaretim yOktu ama o güzel yüzüne birdaha bakmak istiyordum icim icimi yiyordu neyse dedim kendini begenmis bir kisilige sahip teselli ettim kendimi o ara da cay kahve servisi baslamisti tam masami acicaktim masam kirikmis muavvin bizi onun arkasina oturturdu beni onun yanindan gecerken bir heycan sardi kisa göz attim ona kalbim pir pir carpmaya baslamisti ilk görüste ask bumuydu diye sordum kendi kendime. Allahtan almancam var arkadasa sordum konussam mi diye sacmalama kiz arkadasi vardir dedi bende sustum karsi tarafa oturdum arkadasimla konusuyorum ama ona dalmisim o da dalmis zaten disariya bakiyordu onu bastan asagi inceliyordum arkadasa komik birsey anlatiyordum dalmasina ragmen o da gülümsüyordu beni farketmiyordu yani ben öyle düsünüyordum sacmalamaya baslamistim sirf bir gülüsünü görebilmek icin arkadasimin o an telefonu caldi öne gitti konusmak icin ben de bir müddet sonra yanina gittim geri dönüste ona bakabilirim ya o düsüncelye gittim yanina iki saniye durup kimle konustun diye sorucaktim göya aklim ama hep ondaydi geri yerime gittigimde yaninda bir karton vardi yanindan geciyordum tam onu umursamaz bir tavirla bakmak istermisin demez mi o sesi bütün hücrelerimden gecti sanki diken diken oldu tüglerim hemen baktim ilk o güzel gözlerine sonra tabiki dedim kartonun icinde iki tane ördek yavrusu vardi bayildim zaten onlara gülümsedi aldim onlari sevdim cok mutluydum hem hayvanlari sevdigim icin hemde ona yakinlasabilme mutlulugu vardi hemen ismini sordum o da bana ismimi sordu biraz kaynastiktan sonra arkadasim da geldi ördekleri bizim oturdugumuz yere aldi ben ayakta kala kaldim oturmak istemezmisin diye sordu hemen oturdum tabiki konustuk baya o an telefonu caldi birden kalbime birsey saplandi sanki bir de kiz arkadasi ise düsündüm kendi kendime telefonu kapattiginda hep ördekleri soruyorlar bizi soran yOk ki dedi annesi hastayken kiz arkadasindan ayrildigini annesi öldükten sonra allah rahmet eglesin anneme hic bir kiza güvenmedigini zor gününde yaninda olmayani ne yapacagini anlatti cOk üzülmüstüm saatler COK cabuk gecmisti arkadasim yaklastigimizi söyledi neden numarami istemedigini sordum kendi kendime ama sormuyordu birtürlü kendimi tutamadim ben istedim numarasini kendi numarami da verdim ona uyuyamadim o gece hep aklimda o vardi sabah ördekleri sordum öyle öyle mesajlasmaya basladik bulusuyorduk onun yaninda olmak o kadar güzeldi ki en güzeli ise Istanbulda bana Cok yakin biyerde oturmasi Istanbula döndügümde de hergün bulusuyorduk onunla gülmek eglenmek okadar güzelki önce arkadastik ama ben bir haftaligina canakkale ye gidince ayri olamayacagimizi birbirimizi sevdigimizi anladik hergün saatlerce konusuyorduk bana otobüste benden etkilendigini camdan beni gözetledigini itiraf etti artik beraberdik sevgidolu msj lar yolluyordu Istanbula döndügümde ilk onunla bulusmak olucakti ve öyle oldu Istanbula adimi mi atar atmaz onunla bulustuk bana sIKI SIKI sarildi ilk kez dudaklari dudaklarima o gün deydi kalbim yerinden firlicak gibiydi ona dokunmayi okadar arzuluyordum ki istegim gerceklesmisti o artik benimdi kötü olan beraber 5 günümüz kalmisti ablama canakkale de arkadasim söyledi otobüste bir cocukla tanistigimi kizar diye cOk korktum agzindan kacirdi arkadasim ama sandigimdan farkli tepki verdi ablamla da tanistirdim bitanemi ablam da cok sevdi onu Kasim da geliriz dedi ve sözünü tuttu ablam ayrilik ondan biraz daha kolay oldu zor tuttum kendimi aglamamaya ona sIKI SIKI sarildim bana kolyesini verdi belki ben yaninda olamiyorum ama o hep yaninda olacak dedi ona son kez sarildim ve evin yolunu tuttum zaten gec olmustu yarin sabah da ucucaktik yüregim parcalandi ona dönüp birdaha sarilmak isterdim 15 dk otobüs yolunu yürümüs gece gece eve geldiginde aradi beni ben agladim o zor tuttu kendini nefes almakta bile zorlaniyordu aglamayayim diye simdi üc ay oldu görüsmeyeli hergün msn de telefonda konusmamiza ragmen bu hasret dinmiyo ama iki ay sonra bitanemin yanindayim 8 gün icin olsa bile onun yaninda olucam ona sarilip onu koklicam SENI COK SEVIYORUM ASKIM bazen tartisiyoruz uzak olunca insan kiskaniyo üzüyo üzülüyo ama herkeze onun gibi bir asik dilerim

Mesafeyi düsünüp asktan ayri kalmayin aci cekmeyin ne olursa olsun onunla evlenmeyi cok istiyorum onsuz yapamam olamam artik onu herseyden cok seviyorum onun icin mücadele etmeye hazirim buraya gelmesini istiyorum olmassa oraya gitmeyi bile göze aldim artik onsuz bir hayat düsünemiyorum o benim kaderim.....

sunu da vurgulamak istiyorum Eski sevgilimle beraberken bir arkadasim gel falina bakayim dedi bende tamam bak dedim simdi ki cocuktan ayrilicaksin yolunuz birlesmiyo ama üzülme uzaklarda karsina biri cikacak dedi tanidik mi dedim yok dedi hic ummadigin bir anda cikacak karsina merak etme yakinda dedi onunla tanismadan Ocak ayinda baktirdim falima Türkiye den geri geldim birdaha baktirdim falima evlilikle sonlanacagi cikti bu beraberligin ilk falima baktiginda gercekten üzülmüstüm ayrilik var dediginde (tatsizliklar baslamisti zaten eski sevgilimle ama onu kaybetmek istemiyordum asiri duygusal bir yapiya sahip oldugum icin yanliz kalmaktan korktum) ve o ayrilik gerceklesti ama allahtan bitti herseyde hayir vardir ben falimda gecen o kisiyi de bulduguma inaniyorum Fala inanma falsiz da kalma

felsefe_mi

...!...
Özel üye
yorumsuza katılıyorum... çok uzun okuyamadım hepsini :)
Otobüste tanışan senden başka 1 tane daha biliyorum şuan evlilik hazırlığı yapıyorlar. Merak etme tek değilsin bu evrende :)