• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

Oto Servis Programı 1.0

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ya kaynak kodları kaybettim, tekrar baştan yazmakta zor geliyor aslında şöyle kullanışlı bir oto servis programı yazılabilir.

Talos

Üyecik
Ya kaynak kodları kaybettim, tekrar baştan yazmakta zor geliyor aslında şöyle kullanışlı bir oto servis programı yazılabilir.

Yazmak mantıklı fakat oto servis için çok fazla değil :)
Otomotiv sektörünün bu alanda değeri belli 300-500 verelim işimizi görsün :)
Genelde google aramaları da oto servis programı full - ücretsiz - crack vb.

İlgilenen arkadaş için ben Fiyat bildireyim : Kızıl_Mavi'nin taban fiyatından az fazla :)

Elegance Paketi yüksek ihtimal genel ihtiyacınızı karşılayacaktır : 800 TL'ye temin edebilirsiniz.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Haklısınız hocam, program yazma olayı ile bittiğini düşünen insanlar da var, oysa arabirim yazılımı, vergi ve masraflar hiç hesaba katılmaz. Doğrusu otomobil piyasası için fiyat abartılı değilmiş.

bilenler

Üyecik
Merhabalar programı yukledım örnek deneme olarak müşteri kaydı yaptım ve programdan çıktım. Tekrar açtığımda ise müsteri takibi icin girdiğim örnek plakayı yazmama izin vermeyip uyarı vermekte bu sorunu nasıl gıderebılırım. Tesekkurler...

bilenler

Üyecik
Hocam programın verdığı uyarı şu '' Aradığınız kritere uygun birim kaydı bulunamadı'' demekte müşteri takipte plaka girerekten de göre bılırsınız... Yardımcı olursanız sevınırım cunku ıhıyacım olan bır program servısımızde kullanacagız.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Programı kodlayalı epeyce bir zaman olmuştu. Akşam kurup bir bakarım hatayı düzeltmeye çalışırım demek istiyorum ancak tek satır kod yazmayalı 2 yılı geçti tekrar kod yazabilir miyim bilemiyorum :)

Öncelikle program için teşekkür ederim. Basit araç servislerine çok uygun. Bir yakınım için bu programı kullanıyorum. Kullandığım zaman gördüğüm bir iki ufak eksiği sizle paylaşmak istiyorum. Müşteri Takip Kısmında aracın ŞASİ numarası eklenirse iyi olur, çünkü araçın sahibi plakası değişebilir fakat şasi numarası aynı kalacaktır. Şasi numarasıyla da arama yapılırsa iyi olur, çok azda olsa oluşabilecek bir sorun. Ben sadece bu kısmını kullanıyorum. Veri tabanıda her gün otomatik yedeklenirse iyi olur, sanayide bilgisayardan anlamayan çok kişi var. Bunlarıda eklerseniz çok sevinirim. Şimdiden Teşekkür ederim, emeklerinize sağlık