• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ordan Burdan - Çektiğim Karma Resimler

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Ordan Burdan - Çektiğim Karma Resimler :)

Resimleri çekeli bir hafta falan oluyor yeni çekim değiller, çektiğim tarihte süper bir hava vardı. Şu an havalar çok soğuk malesef :)

Resimler şimdi çekilmemiş olsada paylaşmak istedim. Çünkü çektiğim gün buraya atmayı unutmuşum:)

Laleler....
Bu sarı laleri gördüğümde ilk aklıma gelen, MFÖ'nün Sana Sarı Laleler aldım çiçek pazarından adlı şarkısı geldi :)
Sonra resimlerini çektim.. Karşı tarafında beyaz Lalelerde vardı ama onlar Sarılar kadar dikkat çekici değildi :)

objektifimden-lale.jpg

objektifmden-laleler.jpg

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Benim galaxy tab 7.7 bu kadar net çekmiyor kapalı ortamlarda. Ama açık havadaki çekimlerinin üstüne makine tanımam :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Benim galaxy tab 7.7 bu kadar net çekmiyor kapalı ortamlarda. Ama açık havadaki çekimlerinin üstüne makine tanımam :)

Telefonla çekiyorum bende arada çok özel yerlere gideceğim zaman makinayı alıyorum :)
Benim telefon aldığım zaman revaştaydı ama şimdi külüstür sayılır Galaxy ler yanında :D
Metrodaki görüntüler dün ve öncesine ait ama bu sabah yürüyüş yaptığımız sıra epey görüntü kaydettim onları atıyorum unutmadan :)