Magazin Öpüşmek aldatma sayılır mı?

cemree

=)=)
V.I.P
Oyuncu Kristen Stewartın Rupert Sandersla öpüşmesi ve sevgilisi Robert Pattinson tarafından terk edilmesi İngilterede Öpüşmek aldatma sayılır mı tartışması başlattı.

Öpüşmek aldatma sayılır mı?

Alacakaranlık serisinin ABD'li oyuncusu Kristen Stewartın evli yönetmen Rupert Sandersla öpüşürken paparazzilere yakalanması, sevgilisi Robert Pattinsonla ilişkisinin sonu oldu. 22 yaşındaki Stewart ve Sandersa yakın kaynaklar ikilinin yatak ilişkisi olmadığını, ani bir yakınlaşma dışında bir şey yaşanmadığını iddia etti. Stewart, Hata yaptım, kendimi çok kötü hissediyorum dedi ve Pattinsondan özür diledi. Ancak 26 yaşındaki Pattinson onu affetmedi, ABD'nin Los Angeles kentindeki evden taşındı. Bunun üzerine İngiltere'de Öpüşmek aldatmak sayılır mı? tartışması başladı.

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Maşallah tek öpüşeymiş iyiymiş,başka şeyler de yapıyorlar...insanın hayatında istemdiği biri varsa bazen hatalara düşebiliyor,gözüyle baksa aldatmadır.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Bu soruyu nasıl soruyorlar... Hiçbirşey olmadan buluşsalar bile bana göre aldatmadır..
Eşinin haberi olmadan başka biriyle bir araya gelmek ne yaparsan yap aldatmadır
Hatta başkasını düşünüyor olmak bile aldatmadır.. Karşındaki kişinin ne düşündüğünü bilmez belki ama kişi ancak kendini kandırır bana göre..

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu konuya yorum yapamayacağım. Sadece hımmm diyerek mesaj sayımı arttırmak adına katkıda bulunuyorum. ! :)

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Bu soruyu nasıl soruyorlar... Hiçbirşey olmadan buluşsalar bile bana göre aldatmadır..
Eşinin haberi olmadan başka biriyle bir araya gelmek ne yaparsan yap aldatmadır
Hatta başkasını düşünüyor olmak bile aldatmadır.. Karşındaki kişinin ne düşündüğünü bilmez belki ama kişi ancak kendini kandırır bana göre..

buluşmakta öyledir bakmakta..dediğim gibi ama hayatında ki değerli biri değilse...zorla birlikteyse başkasını sevip,isteyebilir.
insanız bazen herkes bunu yaşayabilir...

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
buluşmakta öyledir bakmakta..dediğim gibi ama hayatında ki değerli biri değilse...zorla birlikteyse başkasını sevip,isteyebilir.
insanız bazen herkes bunu yaşayabilir...

Eğer korkuyla biriyle birlikteyse bir insan, ondan habersiz onu ne kadar aldatırsa aldatsın günün birinde o kişi öğrendiğinde dahada korkacağı bi durum olmuş olur ki örnekleri de var cinayetlerle bitiyor..

Hee sevgisi bitmişde başka aşklara yol almaksa niyeti ayrılsın, boşansın vs.. Bunun asla açıklaması olamaz bence..
Sadece affetmek yada affetmemek aldatılana kalmış bişey.. Ama aldatmanın katiyen geçerli bi nedeni olamaz.
Gerçi kişilerin kendi tercihi bana düşmez. Ama bana ters..
Tersliğini geçtim dinende günah ve Zina

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Eğer korkuyla biriyle birlikteyse bir insan, ondan habersiz onu ne kadar aldatırsa aldatsın günün birinde o kişi öğrendiğinde dahada korkacağı bi durum olmuş olur ki örnekleri de var cinayetlerle bitiyor..

Hee sevgisi bitmişde başka aşklara yol almaksa niyeti ayrılsın, boşansın vs.. Bunun asla açıklaması olamaz bence..
Sadece affetmek yada affetmemek aldatılana kalmış bişey.. Ama aldatmanın katiyen geçerli bi nedeni olamaz.
Gerçi kişilerin kendi tercihi bana düşmez. Ama bana ters..
Tersliğini geçtim dinende günah ve Zina

söz konusu ingilizler olunca cinayet söz konusu değildir :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
söz konusu ingilizler olunca cinayet söz konusu değildir :)

Beni ingilizler ilgilendirmiyor zaten. Bizim memleketimizden söz ediyorum ve bizim kültürümüzden
Onların kültürleri kendilerine. Onlar D... etide yiyorlar yani onlar için hiçbirşey sorun değil:)
Kutsal kitaplarını kendi düşüncelerine göre değiştirip bugüne getirmişler ne beklenir ki. O yüzden onların yaptıklarına karışmam yada ağzıma almam. Ben öpüşmek aldatmak mıdır sorusuna cevap verdim :)