Öpülesi Ünlüler Seçildi

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Yapılan anketle en öpilesi ünlüler belli oldu..

Yapılan bir anket sonucuna göre halk arasında en çok öpülmek istenen ünlüler şarkıcı Kylie Minogue ve futbolcu David Beckham.

İngilterede bir diş macunu firması iiginç bir anket yaptırdı. Halka pek çok ünlü arasından en çok öpme arzusu duydukları ünlünün sorulduğu bu anket sonucuna göre, model Keeley Hazel, İngiliz kraliteinin gelini gözüyle bakılan Katte Middleton en çok oyu toplayanlardan. Erkekler arasında ise Portekizli futbolcu Christina Ronaldo ön sıralarda yer alırken bir numarayı David Beckham almış. Bayanlar arasında zirvedeki ünlü şarkıcı Kylie Minogue.

Hiç oy gelmeyen ünlüler ise ikisi de uyuşturcu düşkünlüğüyle tanınan rock'çı Pete Doherty ve amy Wine house.

wien06

V.I.P
V.I.P
Kesin bu ankette bir yanlislik var. Cünkü bu siralamda Benim ve Efsaneninde olmasi(Bu arada Yorumsuz hocamida unutmadik onun ilk sirada olmasi) gerekirdi.:D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Resimleri de benden olsun bu şahısların :)

kylie_minogue.jpg

Kylie Minogue

www.resimcity.com_david-beckham.jpg

David Beckham

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Kesin bu ankette bir yanlislik var. Cünkü bu siralamda Benim ve Efsaneninde olmasi(Bu arada Yorumsuz hocamida unutmadik onun ilk sirada olmasi) gerekirdi.:D

Evet hocam para verip anket firmalarına istedikleri sonucu verdiriyorlar :) Tam bağımsız aket firmalarının sonuçlarını isteriz :D

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
Valla Yaa..Hani Biz..Çok Ayıp..:D Nese Bi anKet AçaLım Hemen..Hocam..Sitede En çok Kimi Öpmek İstersiniz..:D:D İyi Fikr Hee...Hemen AÇıyorum...:D:D:D:D

wien06

V.I.P
V.I.P
Hocam kesin bu ankette kelebek 'in parmagi vardir. Bizi hic cekemiyor:D Bu arada arkadaslar David Beckhamin bana benzedigini söylerler:) Ayrica Kylie Minogue ilk öpücük benden olsun;)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Bunlar bu sekil yaparak paralarini aliyorlar :))) bizde bunlarla forumumuzu süslüyoruz:)

Bunlar Yas tahtiya basmaz kesinlikle