• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Onu mu giysem bunu mu giysem...

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Yaa... Bazıları yiyecek ekmek bulamazken, bazıları bolluktan ne giyeceğini bilememek de... Bazıları ekmek kavgası içindeyken, bazıları hangi kıyafete hangi ayakabıyı giysem kavgasında kendinle... Bazıları bu vatan uğruna yalın ayak cephelere koşarken, bazıları beğenmez ayağındaki kunduraları... Bazıları akşam sofraya her türlü yemeği koyarken ve hala bir şeyler eksik derken, bazıları da soğan ekmeği buldumu hamd eder, ALLAH' a... Ve bu durum örneklemelerle uzar gider... Elbet kul kaderini yaşar bahtına ne çıkarsa... Tabiki herkes yesin içsin, zenginlik yaşasın, bolluk bereket görsün... Ben diyorum ki; beğenmediğiniz her hangi bir durum bir başkalarına göre büyük bir nimettir... O yüzden şükürsüz olmayalım. Ve diyorum ki, biraz daha dikkat! Maddi ve manevi durumumuz her ne olursa olsun, mantıklı ve makul olalım. Har vurup harman savuracağımıza, olmayanlarında kapısını çalalım... Elbetteki iyi yürekli insanlarla dolu bu diyarlar... Elbetteki ellerinden geleni yapıyorlar... Ama biraz daha dikkat! (Bu arada sizler ne giyseniz yakışıyor, dert etmeyin. EMİ)

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
kendimden utandım şu an:(çok haklısın abi,başkalarına da elimden daha doğrusu elimizden geldiğince yetişmeye çalışıyoruz ama israfta sınır yok,150-200 ayakkabı arasından giyecek ayakkabım yok diyerek çıkabiliyoruz,Allah affetsin,yalın ayak bi hiç uğruna bu ülke uğrunda can verenlerin vebali hepimiz boynuna...

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Çok önemli bir konuya temas etmişsiniz. Bencillikten kurtulup şükür etmesini bilirsek inanın daha bereketli rızık sahibi oluruz.
Kurtuluş savaşın da günü yarım ekmekle tamamlayan şehitlerimizin, gazilerimizin ruhu sızlar şu savurganlığı görseler.