Önerimi desem İstekmi desem bilemedim

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Sayın site yöneticileri ve forum arkadaşlarım.Ben gündüzleri çalıştığım için arada sırada foruma bakıp son mesajları kontrol etmeye çalışıyorum.Bu durumda takipçi olabiliyorum bütün forumu baştan aşağı dolaşmak çok vaktimi aldığı içinde dolaşamıyorum.

Sizden ricam bir üye gün içerisinde peşpeşe 20 tane paylaşım yapmasın aynı konu içerisinde.

Tabiiki konu açılır paylaşım yapılır ama sadece o konunun paylaşımlarını görünce başka paylaşımları göremiyorum.Kimse kırılmasın naçizane önerimi iletiyorum.

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Tıklasam tabiiki görürümde yandaki panelde görmek var ben oranın sıkı takipçisiyim yani konuna sadık kalırsın mesela her gün payalaşım yapılabilir ama anlık peşpeşe paylaşımlar garip geliyor bana.Tabi bu sadece bir öneri.

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
değerli üyemiz :)

forumda yeni mesajlar vurgulansın gibi bir özellik var ise aktive edilmesi gerekli durumunuzda .
paylaşımların duracağını sanmıyorum ..

( aynı moderatör gibi yazdım yahu :v )

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
Tıklasam tabiiki görürümde yandaki panelde görmek var ben oranın sıkı takipçisiyim yani konuna sadık kalırsın mesela her gün payalaşım yapılabilir ama anlık peşpeşe paylaşımlar garip geliyor bana.Tabi bu sadece bir öneri.

sende benim gibi yan panelden takip ediyorsan olayların bir açıklaması var konuları paylaşırken düzenlemede sorun oluyor yani içinde 5 resim 1 makale olan bir konuya birde link ekleyince ortalık iyicene karışıyor ..ayrıca resim eklenirken belirli bir limit var ondan fazlası eklenemiyor eklensede yine karışıyor bu yüzden kolaylık olması açısından cevap olarak 1 konuya birkaç cevapla paylaşım yapılıyor sanırsam

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Yani herkesin katıldığı karşılıkla konumaların mesajlaşmaların yapıldığı bir konu ise mantıklı ama tek bir kişin defalarca peşpeşe aynı konu için paylaşım yapmasından bahsediyorum ben.Konu açılmasından değil.Sanırım ifade edemiyorum

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Ben en başta günde 20 konu olarak anladım. Ona bişey diyemem.

Ama bi konu içinde birden fazla mesaj atılmasını diyorsun sanırsam. Onu uygulamak pek mümkün olmaz ki bende uygulayamam.
Çünkü bi konuya rastlıyorsun diyelim. Resim konusu mesela.
Ve bir mesajda 12 resimden fazla almıyor. Bu yüzden İster istemez 1 mesajdan çok fazla oluyor.
Ki hergün o konuya tek msj yazmayı kimse beklemez. Çünkü bulduğu konuyu ertesi gün bi daha bulamaz.
Aktif olduğumuz tek site burası çünkü. Diğerleri rastlantı sonuçta. Kaydetmiyoruz ki bi yere.
Şahsi düşüncem böyle.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Forumdaki hareket son derece önemli, o yüzden günlük mesaj/konu kısıtlaması mümkün değil :) Hem sadece yandaki son mesajlardan forumu izlemekte neymiş hiç yakıştıramadım :D Forumun heryerini didik didik gezmeliyiz arkadaşlar :)

Ayrıca çoğu zaman dikkatimizi çekmeyen üst bardaki "Yeni Mesajlar" butonunu da unutmayalım :)