Onediyor Cerezforum

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
DiIimizi terbiye etmeden önce yüreğimizi terbiye etmek gerek çünkü söz yürekten başIar ağızdan çıkar
?

Sahip olmak değil, layık olmak önemli. İnsan sahip olmak istediğine önce layık olmalı.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
İnsanı anlatmak değil, susmak yorar. İnsanı yaşamak değil, gizlemek yorar. İnsanı yol değil, kalmak yorar. Bir dalgınlığa düştün yaşamak kılığında! Gözlerini kapaman hiçbir şeyi değiştirmez, aç artık, olanlar oldu..

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Ağlayabilir miyim Gönlüm Müsadenle.. ? Şöyle Katıla Katıla Şimşekli bir Gökyüzü gibi sagnak sagnak.... günaha batan tüm kirliligin ile aglayabilirmiyim ...... Öylesine Ama.... Ölesiye...Bu Can Bedenden Çıkasıya Kadar... Nefsimin Nefesi Kesilene Kadar...Sol Yanımın Ateşi Yükselene Kadar... Kendi Omzumda Kimseciklere Yük Olmadan Ağlayabilirmiyim..?..

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Neresinden Bakarsam Bakayım, Var İşte İçimde Kocaman Bir BOŞLUK.... İster Kalanların Yetmezliğimden de, İster Gidenlerin VEFASIZLIĞI-ndan... Bu Kirli DÜNYA Üzerine , Hayâl Kurmayalı Çok UZUN ZAMAN Oldu, İster İnsanların YÜREKSİZLİĞİNDEN de, İster Karşıma Çıkanların İNSAFSIZLIĞINDAN... Yalnızlığımı SEVİYORUM, İster İnsanlara GÜVENSİZLİĞİMDEN de, İster Mutlu Bir "AŞK-a" Olan İNANÇSIZLIĞIMDAN... Ve..! Artık Kimsenin Yanına Kendimi "KÂR" Bırakmam, İster AKILLANMIŞLIĞIMDAN de, İster ACIMASIZLIĞIMDAN...

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
  1. Kimse ağladığını bilmez ama gece yattığında yastığın tek göz yaşını bilendir. İçindeki tüm duyguları tek bir göz yaşıyla yastığına bırakırsın ve bunu her gece yaparak kendini bitirirsin.
  2. Ben güçlü doğmadım, güçlü olmayı bana hayat öğretti ve sırtımdan yediğim hançerler tekrar ayakta durmayı öğretti!
  3. Hayat deniz gibidir. Kimsenin rüzgarına güvenip yelkenlerini açma. Bileğini, küreğinden; umudunu, yüreğinden asla ayırma!

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
  1. Kimse ağladığını bilmez ama gece yattığında yastığın tek göz yaşını bilendir. İçindeki tüm duyguları tek bir göz yaşıyla yastığına bırakırsın ve bunu her gece yaparak kendini bitirirsin.
Tıpkı ben gibi