• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Onediyor Cerezforum

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Başarının sırrı, kasamızda duran değil,
kendi kalbimizde ve kafamızda olanlardır. Başka yerde aramaya gerek yok.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
BENİM DOSTLUĞUMU SADECE YÜREKLİLER BİLİR!
Haksızlık önünde eğilmem .. Çünkü hakkımla beraber gururumuda kaybetmiş olurum.. Benim beyaz sayfamda kalemimde silgimde sevdiklerimin elinde... Ben yazarım ben silerim... Ben yaşama hep ters adımlarla başladım, bundan dolayı insanlara ters gelirim.. Hep alakası olmayan düşlerle yaşarım.. Hiç kimseden yardım dilemem.. Mahkumluğu da sever, özgürlüğüde severim.. Emir vermekten değil rica etmekten hoşlanırım.. Dürüslüğe önem veririm.. insanların tipine yada endamına değil.!! Yüreklerine değer veririm..

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Öleceğim zaman O'nu çağırın.
Son nefesimde O'na bir tek şunu söyleyeceğim ;
Öyle gidilmez, böyle gidilir ....

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Ne Kadar Güzel Olsada Yüzün Ve Esbabın,Ağzından Çıkan Sözlerle Belirlenir İTİBARIN !..

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Yoruldum, patron. Yağmurdaki bir serçe kadar yalnız olmaktan yoruldum. Yanımda hiç arkadaş olmamasından bıktım. İnsanların birbirine kötü davranmasından bıktım. Hissettiğim acılardan bıktım.
Sanki her an kafama cam parçaları batıyor. Anlıyor musun?

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Erkeklerin kalbi mezar gibidir bir giren bir daha çıkamaz kadınların kalbi 5 yıldızlı otel gibidir giren çıkan belli olmaz.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Ölenlerin üstüne bir kürek toprak ve düşenlerin üzerine bir kepçe çamur: Çok kişi insanlık vazifesini böyle anlar.