• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Onediyor Cerezforum

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Hepimizin hayatında özel insanlar var. Özel insanlar özelden cikmayanlardir Hepimiz günlerimizi biraz daha iyi yapan, her şey yolunda gitmediğinde bizi gülümsetmeyi başaran ve herkes uzaklaştığında yanımızda olan insanlara sahibiz. Bu insanları seviyoruz, çünkü bizi gülümsetiyorlar, bizleri iyi hissettiriyorlar. Basitçe yanlarımızda olduklarında kendimizi güvende hissediyoruz

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Bir kahvenin tadını , bir insanın sesi değistirebilir .Berbat bir günü bir insanın yüzü güzelleştirebilir .Acı bir haberi bir insanın sözü hafifletebilir.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

Kendime Bugün Yeni Bir Sayfa Açtım. Önce Kalbimdeki Kirli İsimleri Sildim. Kendimi Avutmak Yerine Gerçeklerle Yaşamayı Öğrendim ..​

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Sana verdiğim değere yakışır şekilde hareket etmeyi öğrendiğinde, gel; yeniden tanışalım..."

Son düzenleme:

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Bazen yaşamak için öldürmek zorundasın. Bazen yaşamak için içindeki sevgi seni öldürmeden sen onu öldürmek zorundasın.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Sevmesini BiLene YÜREK... Yüreğini Sunmasını biLene KIYMET... Savaşmasını BiLene ZAFER´iz...DuymasInI BiLene SES... Çekmesini BiLene NEFES... . Değerimizi BiLene CAN... YaşamasInI BiLene HAYAT...BİZ YürekLiyiz... Yüreğimizin KarşILIğInda YÜREK İsteriz. SIZI de cerezforuma bekleriz HADİ BEĞENIN VE BİZİMLE OLUN.............tsklr

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Küçük şeyIere gerektiğinden fazIa önem verenIer, eIinden büyük işIer geImeyenIerdir.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Yolda arabayla giderken tanıdığını gördüğünde arabayı üstüne sürmektir Türk olmak