• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Önce Kendinizden Utanın...

DamLA

Katılımcı
Zaman zaman hepimiz içeriği tam incelemeden yazılar kopyalıyoruz arkadaşlar. Düşünce bazında algılamamak gerek bunları Yeşim'i tanırım son derece olumlu bakan biridir her şeye yanlış anlamalardan kaçınalım. Ben hepinizin iyi niyetli olduğundan kendim kadar eminim.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
gunah alma degil bazi seyleri cok iyi gorup yasaya biliyoruz sizce mantiklimi 300 yada 400 kisi onunda yaslari 5 . ve 11 yas gurubu arasi kiz cocuklari sahneye cikarip vucutunu acip gostermek ???? dansoz kiyafeti icinde ne kadar mantikliki o yazin bazi yerlerinde hata ola bilir ama cogu hayatin gercegi

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
bazı konularda sivri çıkışlar yapıyorum farkındayım..Ama inandığım bir davam var.Doğru veya yanlış. şahsıma söylenen her türlü lafa tahammül eder sineye cekebilirim ama binlerce insanın emeğine laf söylenmesine özellikle bu insanlar sadece allah rızası için çalışıyorsa dil uzatılmasına tahamül edemiyorum.. Kusura bakmayın inancım davamdır sonuna kadarda arkasındayım..

BeReNN

Alyam?
Özel üye
bazı konularda sivri çıkışlar yapıyorum farkındayım..Ama inandığım bir davam var.Doğru veya yanlış. şahsıma söylenen her türlü lafa tahammül eder sineye cekebilirim ama binlerce insanın emeğine laf söylenmesine özellikle bu insanlar sadece allah rızası için çalışıyorsa dil uzatılmasına tahamül edemiyorum.. Kusura bakmayın inancım davamdır sonuna kadarda arkasındayım..

Şahsen davam dedin konu hakkında çok şey yazardım ama bu tür polemiklere girmeyi sevmem herkesin düşüncesine saygı duyarım biraz sivri dilimizi kısaltmaktan yanayım ben :)

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
sakinlik lütfen belli ki bi yanlış anlaşılma oldu. yeşim'in kötü bir amaçla söylediğine inanmıyorum. sanırım sitem'in da hassas olduğu bi konuya rastgelmiş.ama gerilmeyelim gerek yok...kimsenin niyetinin kötü olduğunu zannetmiyorum