• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ölüom Doktor Yardım ET

Sayın Doktorrumuz Size Bİrşey Soracam Ben Gece Uyur Gezerlik Yapıorum Annem Bu Durumuma Çok Üzülüyor Sizce Ne Yapmalıyım Yatağımımı Değiştireyim Seiz Bi Derman Bulun Şimdiden Tşkler Sayın Doktorumuz

Fonfe

Katılımcı
Çok geçmiş olsun da uyurgezerlikten ölmezsin Allah korusun. Yani doktor online olana kadar kapını kitleyip yatsan en azından evin içinde dolasma riskini otadan kaldırır bu durum.

Bilmiom valla Bayramdan bi Gün Önce Kapıyı Açıp Dış Kapıya Doğru yol Almışım Ve Dışarı Çıkmışım Annem Temizklik Yapıodu Ve Beni Köpeklerin Yanında Uyurken Görmüş xD Komik Ama Çok Kötü Bişey Uyur Gezerlik Gecenin O saatinde Beni Aşağıdan Alıp Eve Getirmiş:(

Dr_M

Özel Üye
Özel üye
Uyuma ortamınızı kazalara karşı güvenli hale getirmeli , düzenli beslenme ve bedensel aktiviteye dikkat etmeli, yeterli ve düzenli uyumalı,stresten uzak durmalısınız. uygun zamanınızda psikiatri uzmanı ile görüşerek olayı arttırıcı başka problem varmı kontrol ettirirseniz iyi olur.