Ölümün Sıcak Yüzü

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
FOVKuU3.jpg

ölüm ne kadarda soğuk değil mi ? hayır bence çok ama çok sıcak ve asla soğuk değil . neden biliyormusunuz ; her derdiniz bitiyor , hele birde yaradanın rızası doğrultusunda yaşadıysan , yaradanın emrettiği gibi yaşamaya çalıştıysan Allahın sevgilisine kavuşuyorsun , hep kaybettim dediğin herkese ve bir daha kaybetmemek üzere .

mesafeler yok , nefret yok , kin yok , uğraş ve yorgunluk yok . bağlandınmı bağlı kalıyorsun ve hep gülümsüyorsun . Allah c.c. nun rızasını kazanan herkesle berabersin ve asla korku şüphe yok . ne güzel bir yurt ve bu yurda giden tek araç ölüm . ne sıcak bir binek şu ölüm . her derdi kederi sonlandıran ve mutluluk şehrine giden binek .

hani soğuktu ; demekki soğuk olan sen değilsin ey ölüm , soğuk olan bizim yüzümüz . o şehre gitmeye yüzümüz yok , oradakilere bakmaya , dost olmaya .

o zaman o yurdu haketmek için çabalayalım ve yüzümüzü ısıtan ölümü tebessümle karşılayalım . seni seviyorum ey sıcak yüzlü ölüm ve seni seviyorum ey ölüm meleği. bizleri de o güzellikler yurduna götür .

çok zor değil galiba...