• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ölsem de ... yapmam! Dediğiniz bir şey varmı ?

...

• Evet var,şöyle...

Oy: 5 45.5%
  • Hayır asla öyle bir şey demem ben.

Oy: 6 54.5%

• Toplam katılan
    11

felsefe_mi

...!...
Özel üye
işin ilginci ise yaptıklarında haklısın demesiydi :D o halde sana niye geliyorum dediğimde,birlikte aşacaz sıkıntıları demişti :P

not: normal insan gibi üzülmeme izin verselerdi daha çabuk aşardım engelleri ben :)

ah bee psikolog olmak varmış :D 1 saat dinle al 100 dolar :D
İyi işmiş yaa :D Ayda 15 müşteri gelse yeter bana :)

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
ah bee psikolog olmak varmış :D 1 saat dinle al 100 dolar :D
İyi işmiş yaa :D Ayda 15 müşteri gelse yeter bana :)
burak hocam her zaman der,dünyanın en rahat ve en iyi işini seçmişim :D haftada 7 hasta gelse 1 aylık kazancımı çıkarıyorum der :D
benim gibiler olunca onlara çok iş çıkar :D psikolaglar sır saklamazlar bu arada bütün hastalarına benim bir hastam var diyerek sırlarınızın hepsini anlatırlar :D

felsefe_mi

...!...
Özel üye
burak hocam her zaman der,dünyanın en rahat ve en iyi işini seçmişim :D haftada 7 hasta gelse 1 aylık kazancımı çıkarıyorum der :D
benim gibiler olunca onlara çok iş çıkar :D psikolaglar sır saklamazlar bu arada bütün hastalarına benim bir hastam var diyerek sırlarınızın hepsini anlatırlar :D

Evet mahallenin dedikoducu teyzeleri gibidirler :) Hiç etik değil :P

AHSEM

....EnDl-LeS....
bence bu dünyada insanın yapmam dediği bi çok şeyi zaman geçince yaptığını görecesiniz ...
bu arada istisnalar hariç buda iradeye bağlı tabii...
(hayat! neyle karşılasıcanız belli olmaz zaman gelir yaptıklarınızdan siz bile kendinizi tanıyamazsınız)

~meLek~

GalataSaray'ım
Evet var..mesela sonuç ne olursa olsun ölsemde ihanet etmem ben..sırf beş para etmez sevgilisi uğruna en yakın arkadaşını satanlardan değilim..yapamam bunu..