• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ölmeden Önce Yapmanız Gereken 10 Şey

cemree

=)=)
V.I.P
Daha önce yemediğiniz değişik yemeklerin tadına bakın. Damak zevkinizi geliştirin. İstiridye, çiğ kestane veya farklı ülkelerin mutfaklarını deneyin.

Elinizden gelen herhangi bir konuda yaratıcılığınızı ortaya dökün. Sadece yaratın! Resim, heykel, ahşap veya sadece oyuncakları birleştirmek… Dünyanızın kapılarını sanatla açın.

Heyecan, gerilim, aşk veya karşınıza çıkacak herhangi bir sıra dışı olaya, en azından bir kere düşünmeden ve macera olsun diye başlayın gitsin. Mülayim bir yaşam içinde olabilirsiniz. Tekdüzelikten sıkılmış olabilirsiniz. İşte zaman o zaman, atlayın ilk uçağa nereye gidiyorsa gidin mesela…

Yorgunluktan baygın düşene kadar dans edin. Hangi dans olduğu önemli değil, siz yeter ki dans edin. Dans iyi gelir, ruhunuzu iyileştirir.
 

cemree

=)=)
V.I.P
İnsanlık için, yaşadığınız çevredekiler için, kim olduğu önemli değil, sevdikleriniz için güzel bir şeyler yapın. İyilik yapmak, içinizdeki coşkuyu arttıracaktır.

Kimin ne dediğini boş verin ve içinizden geldiği gibi gülün. Kahkahalara boğulun ve gülmekten karnınız ağrıyana kadar gülün.

Meditasyon, yoga gibi değerli ve yararlı şeylerle ruhunuzu besleyin, dengeleyin. Konsantrasyon gücünüzü arttıran egzersizler yapın.

Bir bitki yetiştirin veya hayvan besleyin. Onların sizinle birlikte yaşadığını, büyüdüğünü izleyin.
 

cemree

=)=)
V.I.P
Sokaktaki müzisyenlerin yanına gidin ve şarkı söyleyin. Onlar için para toplayın. Köprüden geçerken arka arabanın ücretini ödeyin. Hiç tanımadığınız bir insana çiçek verin.

Daha önce görmediğiniz yerleri gezin ve görün. Turistik ve kültürel açıdan inceleyin, dolaşın. Belki yaşadığınız şehrin farkında değilsinizdir.
 
Top