Olgun musunuz?

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Aslında sonuç belli evet olgunum :D

Şu an Chrome kullandığım için değerlendirme sayfasında hata veriyor akşam ilk işim bu testi cevaplamak :D

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Olgun çıkana kadar çözersin artık :P

Ben çözdüm sonucu kıskanma ama ..:D:P

Aşırı olgun
Olgunluğun kelime anlamı size bakılarak yeniden yazılmalı. Her iki anlamda da tam manasıyla olmuşsunuz. Oturup kalkmayı, nerede nasıl davranılacağını bilmekle kalmıyor, bu meyandaki bilgilere yenilerini ekliyorsunuz. Öte tarafından tevekkül de gani gani. Kader tepsisinde acıyı tatlıyı ayırt etmiyor, isyana yeltenmiyor, her durumda ağırbaşlılığınızı koruyorsunuz. Aşırı sevinçlere de kederlere de uğramıyorsunuz o yüzden. Sebep ne olursa olsun kendinizi kaybetmiyorsunuz. Peki mutlu musunuz? Böyle olmayı kendiliğinizden seçtiyseniz muhtemelen evet, ama başkalarından öğrendiyseniz öğrendiklerinizin bir kısmını unutsanız iyi edersiniz…

:P:P

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Aşırı olgun
Olgunluğun kelime anlamı size bakılarak yeniden yazılmalı. Her iki anlamda da tam manasıyla olmuşsunuz. Oturup kalkmayı, nerede nasıl davranılacağını bilmekle kalmıyor, ....

Sanırım test sonucu değil başka bir yerden alıntı bir metin ya da oturup üşenmedin sen yazdın bu metni :D:D:D

İLkİm*

MaviKuş ~
Özel üye
Tadı yerinde
Tam manasıyla olgun bir insan olduğunuz söylenemez. Kendinize dünyadaki bilginin öğrenmekle bitmeyeceğini sürekli hatırlatıyorsunuz. Sürprizlere ve şaşkınlığa açık olmaya kararlısınız. Aksi halde dünyanın çekilmez, sıkıcı bir yer olacağının farkındasınız. Sık sık kendinizi de şaşırtmaya çalışıyorsunuz. Olmanın, sona ilerlemenin bir aşaması olduğunu biliyor ve mümkün olduğu kadar süreci geciktirmeye çalışıyorsunuz. Tam olarak ağaçtaki bir meyvenin daldan düşmeden hemen önceki hali gibisiniz. Lezzetiniz yerinde ama yere düşüp çürümeye de niyetli değilsiniz…

tadı yerinde bi kıvamdaymışım :P :)
zaten büyümek istemiyorum ben ki... ben küçük kalıyım olgunlaşmıyım böyle iyi :D ben böyle mutluyum ,insan büyüyünce aldığı yaralarda artabiliyormuş çünkü..

GöLGe

Üstat
Tadı yerinde
Tam manasıyla olgun bir insan olduğunuz söylenemez. Kendinize dünyadaki bilginin öğrenmekle bitmeyeceğini sürekli hatırlatıyorsunuz. Sürprizlere ve şaşkınlığa açık olmaya kararlısınız. Aksi halde dünyanın çekilmez, sıkıcı bir yer olacağının farkındasınız. Sık sık kendinizi de şaşırtmaya çalışıyorsunuz. Olmanın, sona ilerlemenin bir aşaması olduğunu biliyor ve mümkün olduğu kadar süreci geciktirmeye çalışıyorsunuz. Tam olarak ağaçtaki bir meyvenin daldan düşmeden hemen önceki hali gibisiniz. Lezzetiniz yerinde ama yere düşüp çürümeye de niyetli değilsiniz…

Hımmm ... Evet katlıyorum;bu benim :D