• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Magazin Olay! Justin Bieber Türk kızlarına hakaret etti!

Papatya

V.I.P
V.I.P

Havalanında yaşadığı pasaport krizi ile olay yaratan Justin Bieber'in attığı tweet Türk hayranlarını kızdırdı

Kanadalı ünlü popçu Justin Bieber, “Believe” turnesi kapsamında İTÜ Stadyumu’nda verdiği konserin ardından Twitter sayfasına "Bu muhteşem gece için Tük kızlarına teşekkür ederim ama aynı şeyi ter kokuları için söyleyemem!" notunu düştü. Genç şarkıcı kısa bir süre sonra yazdığı tweet'i sildi.

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Yav bu biber midir domates midir nedir, bir tek bizim ülkede çok rahat bir şekilde pasaport kontrolsüz geçti.
Ben asıl ona sinir oldum :)

_nehir_

Schrödinger'in Kedisi ♕
Özel üye
Kızlarımız inşallah bu olaydan sonra Justin'e küsüp dinlemeyi bırakır :D
Her şerde bir hayır vardır dedikleri.. :P

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Türk kızlarına laf söyleyenin alnını karışlarım. Söyledim ona "bir daha bu topraklara ayak basmaya kalkma yeni yetme" diye :D

Papatya

V.I.P
V.I.P
Justin dedi ki ; Leyl-i Matem sen bu haberi sanat camiasına yaymaya utanmıyo musun. Ortalığı karıştıran benim aslında,asılsız haber falan dermişim. :P

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Ergenlerin justin ile imtihan..Şimdi biz bunu 13-14 lüklere nasıl anlatacağız ..zaten hi de dememiş velet :D