Olamaz yine bir sivilce mi!

cemree

=)=)
V.I.P
1263975252_olamazyinebirsivilce.gif.gif


Canavarın Doğuşu :eek:
Eminiz buna inanmak zor fakat sivilcelerin yaratılmasından vücudun sorumlu. Çok fazla yağ üretildiği zaman, bakteride ortaya çıkmaktadır ve işte biz sivilcelerimizi bunlara borçluyuz. Bunlar genellikle alın, burun ve çene kısmında yoğunlaşırlar çünkü vücudun bu kısımları diğerlerinden daha yağlıdır. Fakat öyle zamanlar olur ki sivilcelerimiz yanaklarımızda, boynumuzda veya sırtımızda çıkarak bizi şaşırtabilirler.

Hadi Savaşa! :@
Hadi bakalım oturup ne kadar kötü göründüğünden şikayet edeceğine işe koyul. Sivilcelerin kendi kendine günden güne yok olup gitmediği kesin fakat bunlardan kaçınmak için oldukça etkin ve sana hep yardımcı olabilecek yollar var. Sivilcelerin sana eşlik etmesini istemiyorsun değil mi, hadi o zaman işe koyulalım!

Modern kozmetik bize inanılmaz bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Yapman gereken tek şey eczaneye gitmek ve uygun bir şey seçmektir. Eğer akne problemin varsa bakterilere karşı jel, krem ve tonik veya emülsiyon alman gerekir. Bunları her sabah ve akşam kullan ve bakım sürecini aceleye getirme çünkü cildinin senin ilgine ihtiyacı var!

Ayrıca, büyümekte olan kabarcık ile başa çıkmak için her zaman yanında kullanabileceğin bir sivilce jeli olmalıdır. Hiç acıman olmasın. Bu küçük kabarcık sizi rahatsız ediyorsa demek ki en kötüsünü hak ediyor

Hala daha gelişme yok?:confused:
Eczanedeki ürünlerin belki de yarısını satın aldın fakat sivilceler hala oldukları yerde duruyorlar. Eğer kendini bu kadar dramatik bir durumda bulursan, o zaman dermatoloğu ziyaret etmekten başka yapacağın bir şey yoktur. Kendisi sana özel bir ürün/karışım yazacak ve bunu kullandıktan sonra artık sivilcelerin dayanmasına imkan kalmayacaktır. Sadece hemen bir sonuç alamazsan yılma! Tedavinin belli bir müddet sürmesi gerekir. Biraz sabır ve her şey yoluna girecektir. Hadi bakalım başını dik tut!

Peki Makyaj? :confused:
Cildine kalın bir tabaka fondöten sürdüğün zaman sivilcelerinin görünmez hale geldiğini düşünüyorsun. Hata! Cildinin hava alması gerekir o nedenle eğer bir şey kullanmak istiyorsan mat fondöten veya toz pudra kullanabilirsin. Bakteri karşıtı bir düzelticiye yatırım yap; bu akneleri kapatmakla kalmayacak onların ortadan kaldırılmasına da yardımcı olacaktır ve unutma ki sen her zaman güzelsin!
 

Top