''Okunsun Diye Değil, Dokunsun Diye Yazılır Bazı Şeyler''

Araf

İstemeden Kirleniyor İnsan.
Özel üye
İhanetin tavan yaptığı bir dünyada köpekler ‘sadık’ oldukları için mi bu ismi almışlar

Araf

Özel üye
tumblr_lufokjWe641r43rkqo1_500.jpg

Yüreğimin duvarları arasında kefenledim düşlerimi.

Artık paylaşacak bir şey kalmadığını bilmek o kadar acıttı ki beni.
Belki de bu yüzden keyifsiz kelimelerim.

Belki de bu yüzden ilk defa mektup yazıyorum.
Sahiplen...

Beni anlamak zordu, çözemedim kendimi.
Çözsem, sana kalmayacaktı anlamsızlıklar.
Beklediğim ne idi? bu bile yanıtsız bir soruydu sanırım...

Hicran düşüyor geceye denizin karasından.
Denize en çok ben kara kattım.
Sense kül...
Neyse, karıştırmayalım karayı külü...

Kalmıyor bir şey arkamda ben giderken.
Senden aldıklarım olsaydı da onları bıraksaydım sana.
Kurumuş papatyalardan, kokusu hala saklı bir taç yapsaydın da bana, zarfın içine
onu da koysaydım.
Ama yok, yok işte...

Sakladım seni içimde.

Senden izin almadım ama aldım seni ve gidiyorum.

Bir de gölgeler geliyor peşim sıra.
Hangisi aslım o da yanıtsız...
Ben, ben galiba dayanamıyorum artık...
Yok, bu öyle her zamankinden değil.

Keyifsiz bir gecede, söylenecekleri söylemeleri beceremeyip, ardımdan dualar okunarak
gidiyorum...

Gel de toprak at üzerime...

Yorgunsan ve kolun ağrıyorsa eğer, bana yaşamak için bir neden söyle..

Ben giderken çaresiz, hasret olmasın yüreğine...

Araf

Özel üye
Ne gariptir ki, durumun vahimliğine alışmışım, artık küçük sıyrıklarla atlatıyorum fırtınaları. Oysa bu olasılıkları ben yarattım, ufak toz tanesiyle başlayan karşıt duygular sinsince parmak uçlarımdan bedenime doğru ilerliyordu.. Farkındaydım! Neden o zaman dur demedim? facia geliyorum diyordu.. Önlem o vakit almalıydım, şimdi vahlanmamın bir faydasını göremezsin Duygu!.. ...
Kişinin seçtiği, kendini anlatır. İnsanız, yanılırız. Gece yatağına uzanıp düşünürken beyninin içinde dolaşıp duran fikirler, sabah kılık değiştirebiliyor. Ya da dogru düşünüp yanlış davranabiliyor insan...

bbf13b053bffa709184c7bb1b2664162--gypsy-soul-gypsy-life.jpg

Araf

Özel üye
1580983430310.jpg

'Yarım kalmışlık'' İki kelimeden çok daha ötesi.Acıtır yaralar, iyileşmesi fazlaca zaman alır. Bu kez giden benim, dönüşü de olmayacak.

Bazen dalıp gidiyorum, etrafımda bir koşturmaca düğün hazırlıkları bir telaş, çeyizlerim toplanıyor, hazırlanıyor. Zor bir yutkunmanın ardından gözlerimden söyleyemediklerim süzülüyor. Evimden, odamdan, yatağımdan, penceremden ayrı kalmak ya ailem nasıl alışıcam onlardan ayrı kalmaya.

Ayrılık da sevdadandır
Ben bilirim ayrılığı

Araf

Özel üye
Dünya sahtekarlarla doludur azizim; insanlar samimi değildir, herkes birbirini kırar, incitir. Bizim o koca koca kitapları devirmemiz, iki satır samimiyet bulabilmek içindir…
Üflenti masallar bunlar... Aşk mı? Boşversene yemişim aşkı. Üfle gitsin, her defasında 200 promil yalan çıkacak...

Araf

Özel üye
BENDE SENİN GİBİ SEVDİM ARKADAŞ. BEN BİLİRİM AYRILIK ACISINI, İÇİN YANAR GECELERİ AĞLARSIN.BEN BİLİRİM BU GÖNÜL SANCISINI.
SEN ÇOK SEVDİN DEĞERİNİ BİLDİMİ ANSIZIN ORTADA BIRAKTI SENİ , GİDERKEN ELVEDA BİLE DEMEDİ AĞLAMANA DEĞDİMİ HİÇ ARKADAŞ, ALT ÜST ETTİ BÜTÜN HAYALLERİNİ ÜZÜLMENE DEĞDİMİ HİÇ ARKADAŞ.