''Okunsun Diye Değil, Dokunsun Diye Yazılır Bazı Şeyler''

Araf

İstemeden Kirleniyor İnsan.
Özel üye
FB_IMG_1658437962672.jpg

Kaç yaşındasın dedi adam kadına ,
Yeterince büyüdüm dedi kadın , hem ne fark eder ki , ne kazanacaksınız bunu öğrenince ?
-İçtiğim şarabın tarihini bile merak ederim , yıllandıkça güzelleşir ya , size ne kadar geç kaldığımı merak ediyorum sadece.
Peki siz kaç yaşındasınız ?
Elimi tutarsanız , istediğiniz yaşta olurum.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Ayrılığın acı yanına sarılmak ne demek bilir misin? Tutunduğun her yer batar kalbine, her dokunuşunda kan çanağına döner gözlerin, etin yırtılır ama yine de kalbine dur diyemezsin. Seven bir kalp zor alışır ayrılığa; ne giden günleri telafi edebilirsin, ne de gelecek günleri umutla bekleyebilirsin.......

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

İNSAN " Kendine " Her Geç Kaldığında Yerine Ulaşamayacak Cümleler Kurar...! Hikmete Temâs Etmeyen SÖZ Kalbe isabet edermi ? " HİÇ" Âzizim...

Araf

İstemeden Kirleniyor İnsan.
Özel üye

Samimiyet kokan her şeyi severim..
Marka , pazar , fark etmez , parası önemli değil içinde mutluysam giyerim , içten verilen yavan ekmekle de doyar kalkarım huzurla , soğuk bir tavırla verilen bala dokunmam mesela...
Samimiyet varsa hayattan keyif alırım , içtenliğin olmadığı yerde keyfim kaçar , kişilerin kaliteli yaşamlarına değil , kişiliğin kalitelisine hayranım.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
İçimde çok büyük bir ağlamak var.
Bir ağacın altında oturarak ;
Hem kendime , hem bütün insanlara ,
Hem börtü böceğe , kurda kuşa ...
Bin yıllık gözyaşıyla ağlamak istiyorum.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
İçimde çok büyük bir ağlamak var.
Bir ağacın altına oturarak,hem kendime hem bütün insanlara,hem börtü böceğe hem kurda kuşa..
Bin yıllık gözyaşlarıyla ağlamak istiyorum.."