• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

''Okunsun Diye Değil, Dokunsun Diye Yazılır Bazı Şeyler''

Araf

İstemeden Kirleniyor İnsan.
Özel üye
Bu güzel rüyadan uyandırma beni küçücüğüm. Ben böyle mutluyum, senin yanında olmaktan, senin yanında mutsuz olmaya bile razıyım. Yeterki yanımda sen ol küçücüğümm. Karanlık gecelerde ıssız sokaklarda yapayalnız bir başıma bırakma beni ne olur. Sensiz geçen günler bana acı veriyor. Senden başkasını gözlerim görmüyor, senden başkasını bu kalp istemiyor küçücüğüm...Beni sensiz bırakma.. Sevgi dedikleri o anlatılmaz duyguyu nefesimiz son bulana kadar yaşayalım. Seni seviyorum kelimesi bizim tek kelimemiz olsun. Ben seninle sonsuzluğu yaşamak istiyorum. Ben seninle gülmek, seninle ağlamak istiyorum. Beni yalnız bırakma küçücüğüm....
Denizin o güzel maviliğinde o gün batımında ellerin ellerimde sonsuza dek seni senle yaşamak istiyorum. Bizi ayıran sadece ölüm olsun. Ne başka bir kadının ne başka bir erkeğin bizi ayırmaya gücü yetmesinn. Sen benden başkasının bnde senden başkasının olmamalıyım küçücüğüm....

Araf

Özel üye
Benim dünyaya dair 5 kuruş servetim yok. Tek servetim düşmeden elimden tutan dostlarım. Elimden tutan, beni kaldıran, yaralarımı saran, gerektiğinde sırtımı dahi sıvazlayan dostlarım. İşte bu kadar adam benim dostlarım.

Araf

Özel üye

Ömrünüzün sadakası gülümsemek olsun !
Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği huzurlu güzel günlerimiz olsun...
Her şeye rağmen , hiç katılaşmayan bir yüreğiniz , hiç incitmeyen bir dokunuşunuz
olsun.
Kim bilir ne çok günahımız var.!
Sadık kalmadığımız tövbeler , tutamadığımız nice sözler. , dünümüz pişmanlık , günümüz gaflet , yarınımız umutsuzluk içerisinde gelip geçerken bu söz , belki bütün umutlarımızı yeniden yeşertecek.

Araf

Özel üye
Her şeyin bir nedeni olduğuna inanırım..
İnsanlar değişir ve siz de umursamamayı öğrenirsiniz, bir şeyler ters gider ve böylelikle her şey yolundayken bunun kıymetini anlayabilirsiniz, yalanlara inanırsınız ve sonunda kendinizden başka kimseye güvenmemeniz gerektiğini anlarsınız; ve bazen iyi şeyler biter ki daha iyileri başlayabilsin..
Bir
insanı sevmek var, kuru kuru. bir de, bir insanın senin üzerinde yarattığı etkiyi, değişiklikleri sevmek var.

misal, birini sevmekle kendini de sevmeye başlıyorsun. kendinle arandaki buzları eritip, kendinle barışıyorsun. sevmek iyileştirir, dedikleri bu.

Araf

Özel üye
FB_IMG_1651783511190.jpg

Yolun güzelliğinden ziyade , yoldaşın samimiyetini arıyoruz.
İşte o zaman yokuşuna da razıyız , çamuruna da..
Kalbe dokunmayan her şey eksiktir...