Öğretmen Karne Görüşleri

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Tatil yaklaştı ve öğretmenler not verme işlemlerini bu günlerde sonlandırmak üzereler. Hr şey tamam ama karne görüşüne gelince işler sarpa sarmaya başlıyor. :) Bu noktada siz meslektaşlara yardımcı olması açısından örnek karne görüşlerini paylaşalım.

Kısa karne görüşleri...

* Tebrik eder başarılarının devamını dilerim. Sevgiler.

* Daha düzenli çalışma ile başarın artacaktır. Sevgiler ve iyi tatiller.

* Tebrik eder başarılarının devamını dilerim. Tatil süresince en az iki adet kitap okuman yararlı olacaktır.

* Planlı ve düzenli çalışma ile daha başarılı olabilirsin.

* Planlı ve düzenli alışma ile daha başarılı olabilirsin. Tatil süresince en az iki adet kitap okuman yararlı olacaktır.

Detaylı karne görüşleri...

* Okulun açılmasından bugüne kendindeki değişimi ve gelişmeyi görüyorsun. Başarının artarak devam edeceğini düşünüyorum. Okumak çok önemlidir. Yazılmış olan kitaplar bizim içindir. Sorumluluklarını biliyorsun. İyi tatiller.

* Kitap okumak seni daha güçlü yapacaktır. Okudukça bilgin artıyor. Çalışmak mutluluktur bilirsin. Çalışkan olmaya ihtiyacımız vardır. Sabırlı olmak ve sorumluluklarımızı bilmek güçlü olduğumuzun işaretlerindendir. İyi tatiller.

* Düzenli çalışmaya devam edeceğine inanıyorum. Okumak bilgilenmektir. Kitaplar bizim içindir. Doğru bilgi de bizi hedefimize ulaştırır. Akıl, güneşin olsun.

* Planlı çalışmanı sürdüreceğine inancım tamdır. Sorumluluklarını biliyorsun. Başarmak senin için çok anlamlıdır. Çalışmak hedefimize ulaşmamızı sağlar.

* Başarının kendiliğinden gerçekleşmeyeceğini biliyorsun. Daha fazla çalışarak ve okuyarak başarın artacaktır. Tatili iyi geçireceğini düşünüyorum.

* Okumalıyız, çalışkan olmalıyız. Gücümüze güç katmalıyız. Planlı çalışmayı sürdüreceğine inanıyorum. Arkadaşlarına değer vermen, kendi değerini yükseltmektedir. Sanat, güneşin olsun.

* Başarının kendiliğinden gerçekleşmeyeceğini biliyorsun. Daha fazla çalışarak ve okuyarak başarın artacaktır. Spor , gücüne güç katacaktır.

* Sevgili Xxx, başarılı olmak istediğinin, derslerini dikkatli dinlediğinin farkındayım. Ama puanların istediğin gibi değil, biliyorum. Ancak diğer dönem gerçek performansını sınav kağıdına yansıtacağını düşünüyorum. Çok kitap okumak, verimli ders çalışmak, düzenli not tutmak başarılı olmanın anahtarı… Sana çok güveniyorum, çünkü istemek başarmanın yarısıdır. İkinci dönem senden müthiş bir yükselme bekliyorum. Sevgiler.

* Sevgili Xxx, karnen güzel ve sen bundan daha iyisini de yapabilirsin. Davranışlarınla da örneksin. Öğretmenlerinin görüşlerini dikkate alman da sana çok şey kazandırıyor. Diğer dönem seni daha aktif görmek isterim. Kitap okuyarak ders puanlarının daha da yükseleceğine daha azimli çalışacağına inanıyorum. Böyle güzel öğrencilerimizi güzel mevkilerde görmek isteriz.

* Sevgili Xxx, karnen çok güzel. Takdir belgesi aldığın için de seni tebrik ediyorum. Daha iyisini de yapabilecek bir öğrenci olduğunu biliyorum. Diğer dönem daha yoğun geçecek. Disiplinli çalışarak kendini daha çok gösterebilirsin. Bizlerden yardım alabileceğini ve her konuda yanında olduğumuzu bilmeni isterim. Sana güvenimiz sonsuz. Diğer döneme bomba gibi başlayacağına inanıyorum… Sevgiler.

* Sevgili Xxx, öncelikle gibi çalışkan ve güzel huylu bir evlat yetiştirdiklerini için aileni de tebrik ediyorum. Karnen de güzel ama üzerine düşmen gereken dersler de var tabi ki… Dönemin sonlarına doğru performansında artış oldu. Çünkü kendine olan güvenin de arttı. Umarım diğer dönem kendini daha çok gösterirsin. Tatilde kitap okumanı, XXX ve XXX derslerini tekrar etmeni tavsiye ediyorum. Sevgiler.

* Sevgili Xxx, sevimli ve çalışkan öğrencim… Bu dönem bir harikaydın. Karnen de bunun kanıtı. Derslere her zaman katıldın, ödevlerini yaptın, davranışlarınla örnektin. Enerjik bir öğrencisin ve elbette neşeli… Bu dönemi güzel geçirdin. Umarım diğer dönem senin için daha başarılı daha mutlu daha hayırlı bir dönem olur. Seni başarından dolayı, aileni de senin gibi bir evlat yetiştirdikleri için tebrik ediyorum. İyi tatiller. Sevgiler.

*

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Lisede böyle bişey olması çok saçma zaten ama ilkokulda çocuğun psikolojisine cok etkisi okuyo bence bu şeyin.
Yani benim ego gelişimine katkıları olmuştu, ta ki hazır yazıldıgını öğrenene kadar :D :D yıkıldım yaaa...

OBir

MEB
Özel üye
BAŞARILI ÖĞRENCİLER İÇİN

Tebrik eder başarılarının devamını dilerim. Tatil süresince düzenli olarak okumaya gerekli zamanı ayırmak başarının daha da artmasını sağlayacaktır.

İyi tatiller...

Tatil süresince düzenli olarak okumaya yeterli zaman ayırarak okuma ve okuduğunu yorumlama konusunda daha başarılı olacaksın.

ORTA DÜZEY ÖĞRENCİLER İÇİN

İyi tatiller...

ZAYIF ÖĞRENCİLER İÇİN

Daha başarılı bir dönem için biraz daha fazla gayret göstermelisin. Tatil süresince okumaya yeterli zaman ayırarak okuma ve okuduğunu yorumlama - anlama konusunda daha başarılı olacaksın.

İyi tatiller...

Masaru

Özel Üye
Özel üye
Ne olursa olsun her öğrenci için gerçeği yansıtan her öğrenciye has ve özgün olmalı bu not...
Yoksa yazılmasının bir anlamı yok.
Ozaman notlarınıda kopy past olarak verelim...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Burada söz hakkı doğdu sanırım. :)

Maalesef karneler durumu yansıtmaktan çok uzak bir durumda. Bu yüzden karne görüşleri öylesine bir detay ki ne öğrencinin ne de velinin dikkatini zerre kadar çekmiyor, okunmuyor. Zaten bu yüzden kalıp cümlelerin yayınlanıyor olması. Gönül isterdi ki karneler de karne görüşleri de yeterince önemsensin ve durumu yansıtsın. Sadece karneler mi?

Maalesef eğitim sistemimiz de öyle...