Öğrenci kaçışları=)=)

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
Bu kadar öğretmenin olduğu sitede bu oyun nasıl olur bilmem ama onlarda bir zamanlar ögrenciydi :v Önceden ögrenci olanlar ya da hala bu mevkide bulunanlar : Ders zamanı , sözlü ,sunum vakitleri okuldan yaptıgımız kaçışlar:D
O esnada,öncesi ve sonrasında yaşananlar . Eminim orjinal şeyler çıkıcaktır :D:D

Eee hadi buyrun :):)

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
Hım tmm o zaman:)

Lisede öğleden sonra fizik sözlüsü vardı.Güya öğlen tatilinde çalışcaz:) O günde askeri bando falan gelmişti .Konserdi agaç dikmeydi derken baktık zil çaldı:DDers fizik. Arkadşalrla kantin tarafından kaçıcaz ama etraf görevli kaynıyo:D Tam ordada şu orta boy polis otolarından .Arkadaşa şunla kaçsak ne güzel olur diye takıldım:D Ciddiye aldı abi bizi aşagı kadar bırakırmsn diye atladık arabaya:D Müdürden beter cografya hocamızın gözünün önünden onunla kaçtık:):) kulakları çınlasın=) öle işte polis abide soruyo siz okuldan kaçmıyosunuz dimi diye :v

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Bu sitedekiler öğretmenleri giriş yaparken bırakıyo bence onlara daha çok seveceklerdir.Belki onlarda öğürencilerden kaçış planları yapmışitır:)=L=L

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
Bizim lisede de müdür yardımcımız(Küçük herkül) Nail hoca vardı.Sınıftan binbir dilencilikle 5-10 kuruşar toplayım uzun parlament aldık.okulun karşısında Vestel bayii var.Arkasına gittik 8 kişi.Sigara yetsin diye dolandırıyoz.En sonuncu benim.Yaktık tütünü neyse herkes bi fırt çekiyo sıra bana geldi.Ordan herkedeki Serdar bağırıyo."La nail geliyo".Biz de "stttr la" diyoruz tabi.(Buradaki küfürleri kaideye almayın.lise yılları.gençlik işte).ufacık boyuyla,ceylan misali seke seke geliyo Nail hoca.Biz tabi bayiinin arkasındaki çeşitli deliklere ve dik duvarlara tırmanmaya çalışıyoruz.Nihayet 2 kişi hariç (ben ve Çağlar) yakalandık.Biz arabanın altna girdiğimizden dolayı yakalanmadık.Nail hoca pakete el koydu tabii.Üzerine de bizimkilerin isimlerini yazmış.Bir kere bile içemedim.19 sigara var içinde.Aramızda muhabbet çıktı.Nail hoca her sigara yakışında bi kerizin adına bakıp içiyodur diyoduk:)

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
biz sınıfça kaçardık o zaman yok yazmaslardı misal haziran kavurucu sicağı sınavlarda bastırmış kaçmak farz olmus okulun çıkısında ya bir bara giderdik yada bir cafede okey oynamaya ama sınıfça :D takıldığımız mekanda belliydi müdür bizi keşvedene kadar aynı mekanlarda takılırdık o yeri keşvedip polisle kapatınca yeni mekana geçerdik :D

V3L3t

Katılımcı
3 gün staj 2 gün okuldu her perşembe öğleden sonra okula uğramazdım lanet olsun içimdeki hatun sevgisine :P

OBir

MEB
Özel üye
Lisede kızlarla ilgilenmeyi seven bir hocamız vardı. Bir gün derste kız arkadaşları öğretmen masasının etrafına gönderdik ve biz 3 kişi sınıftan kaçtık. kahretsin o gün birimize üstelik kaldırımda yürürken araç çaptı. Hemen ambulansla hastaneye götürdüler tabi bizde. 10 dakika sonra müdür ve dersinden kaçtığımız öğretmen de geldiler sağolssunlar. :D:D

Neyseki sorun çıkmadı o olayda. :D