• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Öfkeni buraya anlat

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Özel üye
sakinim konu yürüsün diye yazdım:v
Ama ben deilim 😂

zabahın köründe uyanıp dükkana gelmek zorundamıydım oysa ne hayaller kurmuştum. 11 12 ye kadar yatacaktım 😭
Açım da arkadaşı aradım gel dükkana kahvaltı yapalım die 1 saat daha beklerim geldi geldi gelmedi yerim sonra 12 oluyo geliyo o ara da liselilerin okuldan çıkış giriş saati otur kalk otur kalk yedigimden birsey anlamıyorum dükkanın için lise bebesi doluyo
Neyse ya çok açıktım bu sinir oldan kesin net yani 😂

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Özel üye
Ya ben bu insanları anlamıyorum. Bir ürün alıyorlar bin tane laf ediyorlar ben anlamadım faturalara yaklaşılmadı kış boyu hükümete ses çıkarmıyorsunuz ama
domatesin kilosu 20 ₺ 25 ₺ ses etmiyorsunuz hayır bizde bunları öpücekle almıyoruz ki
Alıyorsan al almıyorsan ses etme bas git diyesim çokta diyemiyorum işte 😬

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Özel üye
Bi dakika vallahi kızdığım kadın döndü geldi hemde 2 tane aldı aynı üründen nolduuu teyzeeeeee gezdin gezdin daha mı pahalı geldi başka yerler 😂
Seytan dedi verme o fiyata sonra aman uğraşma dedi
Ama eşim yaptı bi kere bunu
Biri pahalı die laf söyleyip almamış onda da sonra gezip tekrar gelmiş eşim 5 ₺ fazla söylemiş bu Sefer sonra kadın bu fiyat demiştiniz demiş oda abla sen pahalı die lafı saydın saydın gezdin bu fiyata bulamadın geldin demiş sana bu fiyat ister al ister alma demiş 😂 bende mi yapsaydım cok sinir olmustum kadına bee

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Aha bu işte 😅

gures.jpg

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
su sorulari soruyorlar ya bende bilmiyorum ya elimdengelse hepsine sinir oluyorum cok gicik oldum simdi ha volla inanmazsaniz bana sorun aha suraya cizdim :-))