• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Öfkeden uzak durun Acıtır Sadece Seni

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Amerikalı bir adam Londra'da bir restorana girdi. İçeri girer girmez köşede oturan bir Kızılderili fark etti.​

Tezgaha doğru yürüdü, cüzdanını çıkardı ve bağırdı, "Garson! Bu restorandaki herkes için yiyecek alıyorum, şuradaki Kızıldereli adam hariç!"
Böylece garson adamdan parayı topladı ve restoranda Kızılderili hariç herkese bedava yemek sunmaya başladı.
Bununla birlikte, Kızılderili üzülmek yerine basitçe Amerikalıya baktı ve

"Teşekkür ederim!" diye bağırdı.​

Bu adamı çileden çıkardı. Amerikalı bir kez daha cüzdanını çıkardı ve "Garson! Bu sefer köşede oturan Kızılderili dışında bu bardaki herkes için şişe şarap ve ek yiyecek alıyorum!" Diye bağırdı. Böylece garson adamdan parayı topladı ve ücretsiz yiyecek ve şarap ikram etmeye başladı.
Kızıldereli hariç bardaki herkes.
Garson yiyecek ve içecek servisini bitirdiğinde, bir kez daha kızmak yerine Kızılderili, Amerikalı adama gülümsedi ve "Teşekkürler!"
Bu Amerikalıyı öfkelendirdi.
Böylece tezgahın üzerine eğildi ve bekçiye,

"O Kızıldereli adamın nesi var?​

Bu bardaki kendisi hariç herkes için yiyecek ve içecek aldım, ama kızmak yerine orada oturup bana gülümsüyor ve 'Teşekkürler' diye bağırıyor.

Deli mi ??? "​

Garson Amerikalıya gülümsedi ve dedi ki,
"Hayır, deli değil. Bu restoranın sahibi.
Düşmanlarınız bilmeden sizin lehinize çalışsın.

Öfkeden uzak durun .. Acıtır .. Sadece Seni!​

Eğer haklıysan kızmana gerek yok,
Ve eğer yanılıyorsan sinirlenmeye hakkın yok.

Alıntıdır