Office2007 dosyalarını Office Xp - 2003 ile açmak

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Office 2007 ve 2010 programları ile oluşturulan dosyaların uzantıları dört karakterli oldu. Ancak isterseniz eski uyumluluk sürümlerine göre de kaydebiliyorsunuz. Elinizde Office 2007 veya 2010 dosyaları mevcut ise ve sisteminizden Office 2002 veya 2003 kurulu ise bu dosyalarım açabilmek için uyumluluk programına (convert) ihtiyacınız var. Aşağıdaki linkten indireceğiniz dosyayı bilgisayarınıza indirip kurduğunuzda artık Office 2007 ve 2010 dosyalarını eski sürüm Office programları ile açabilirsiniz.

Word, Excel ve PowerPoint Dosya Biçimleri İçin Microsoft Office Uyumluluk Paketi

Boyut: 37.2 MB

Yönergeler

Microsoft Office XP ve 2003 programlarından Word, Excel veya PowerPoint'i kullananlar: önce lütfen Microsoft Update sitesinden tüm Yüksek Öncelikli güncelleştirmeleri yükleyin;Uyumluluk Paketi'ni bundan sonra yükleyin.

Microsoft Office 2000, Office XP veya Office 2003'e ek olarak Uyumluluk Paketi'ni yüklediğinizde, daha yeni Word, Excel ve PowerPoint sürümlerinin dosya biçimlerini kullanan dosyaları açabilir, düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz. Uyumluluk Paketi, bu yeni biçimlerde kaydedilmiş dosyaları Microsoft Office Word Viewer 2003, Excel Viewer 2003 ve PowerPoint Viewer 2003 ile görüntülemek için de kullanılabilir.

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Çıktığım iş yerinde, maillerde bazen 2007 sürümlü belgeler geliyordu ve açılmıyordu. Sonra bu eklenti sayesinde açıyorduk:)
Kullanışlı bi yerde.
Teşekkürler.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Aslında ben bu convert eklentisini çıkarıldığı günden beri kullanıyorum ama sitemizde olmadığını yeni farkettim :)