Kaynak ikonu

ÖDEME EMRİ BELGESİ (Kurumlar / DEMO) 1.0.1

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
daha önceki kullanıcı no:80361229 onay kodu:2446 1AA9 4DD7 3946
şimdiki kullanıcı no:1093916489
bilgisayarımın anakartı yandı. bilgisayarı yenilemek zorunda kaldım yeniden programı yüklemek için onay kodu rica ediyorum teşekkürler
Mersin Erdemli Müftülüğü
Hocam üzgünüm. Ne Hasta Sevk, ne de Tahakkuk programı için yukarıda belirttiğiniz kullanıcı numarasına ait ücretli alınmış onay kodu yok.

Zaten verdiğiniz Kullanıcı No/Onay Kodu uyuşmuyor.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hocam sadece ücretli veya mesaj sayısını doldurmuş şekilde alınmış onay kodu için yardımcı olabiliriz. Üzgünüm.

ezax2001

Üyecik
eski kullanıcı no 1093916489

Yeni Kullanıcı no:1643476892
ödeme emri onay kodu rica ediyorum.
program kendi kendine kayıtlı olmaktan çıkmış
sevk için de onay kodu verirseniz memnun olurum

kostelli

Üyecik
Bu program da ücretsiz olursa seviniriz. Malum devlet işinde kullanılacak olan program için kendi cebimizden para ödemek zorunda kalıyoruz. Zaten her ay 20-30YTL daire için harcıyoruz. şimdiden tşk

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu program da ücretsiz olursa seviniriz. Malum devlet işinde kullanılacak olan program için kendi cebimizden para ödemek zorunda kalıyoruz. Zaten her ay 20-30YTL daire için harcıyoruz. şimdiden tşk
Bu konu ile ilgili bir çalışmamız var ancak üyelerimizden de karşılık olarak paylaşım bekleyebiliriz değil mi? Zaten bu konuda geçerli olan paylaşım sınırımız var ancak biraz daha düşürülebilir.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ödeme Emri Belgesi 2.0 versiyonu ile artık ücretsizdir arkadaşlar. Onay Kodu almadan sınırsız özellikleri ile kullanabilirsiniz.