• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

ÖDEME EMRİ BELGESİ (Kurumlar / DEMO) 1.0.1

abbidin

Üyecik
merhaba ben ödeme emrini 20 ytl karşılığı aldım fakat bilgiyarımda ana kart yandı hard disk içindeki bilgileri güvenli bir yere taşıdım bilgisayarı tekrar çalıştırdığımda ödeme emri programının damga vergisi sütunu çalışmıyor bana yardımcı olursan sevinirim:(:(

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
merhaba ben ödeme emrini 20 ytl karşılığı aldım fakat bilgiyarımda ana kart yandı hard disk içindeki bilgileri güvenli bir yere taşıdım bilgisayarı tekrar çalıştırdığımda ödeme emri programının damga vergisi sütunu çalışmıyor bana yardımcı olursan sevinirim:(:(
Hocam daha önce onay kodu aldığınız kullanıcı no'yu ve şu anki kullanıcı noyu buraya yazın. Hemen yeni onay kodu verebiliriz.

abbidin

Üyecik
ben abbidin eski ve yeni kullanıcı numaralarımı yazdım yeni onay kodu verirsen sevinirim daha önce size durumu özetlemiştim

eyol

Üyecik
1448091326 koduyla Ödeme Emri Programını kurdum aktif hale getirmek için şifre istiyorum. teşekkürler iyi çalışmalar diliyorum

orhancan

Üyecik
284205099 kullanıcı kodlu ödeme emri belgesini pc ye yükledim.tarafıma onay kodu verilmesi hususunu rica ederim.

Orhan CANÇELİK
Karataş İlçe Emniyet Amirliği