• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

objektifimden İZMİR kareleri

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
bugün, uzun bir süre sonra dışarı çıktım.... makinemi aldım ve uğradığım bölgelerde görüntüler aldım... keşke daha fazla yere gidebilseydim, fakat yalnızca Konak ve Bornova'daydım. zamanla, daha farklı yerlerden görüntülerle karşınızda olurum:cadi:

objektifimden-izmir-1.jpg

objektifimden-izmir-2.jpg

objektifimden-izmir-3.jpg

objektifimden-izmir-4.jpg

objektifimden-izmir-5.jpg

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Canım ellerine sağlık güzel yakalanmış kareler hepside. Senden özel bir ricada bulunacağım mümkünse tabi. Ben İzmir'e bir kaç defa gittim ve en çokta kordon boyu gezmek hoşuma gitmişti o mekan çok güzeldi. Ricama gelince ''kordon boyunu'' fotoğraflayabilirmisin?

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Canım ellerine sağlık güzel yakalanmış kareler hepside. Senden özel bir ricada bulunacağım mümkünse tabi. Ben İzmir'e bir kaç defa gittim ve en çokta kordon boyu gezmek hoşuma gitmişti o mekan çok güzeldi. Ricama gelince ''kordon boyunu'' fotoğraflayabilirmisin?

ahh bugün nasıl gelmedi aklıma bu.. elbette ablam benim, en güzel kareleri yakalamaya çalısıcam senin için ;)