• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Nostalji Diziler Sohbet ve Yorum Konusu

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Bu basakta nerden cikti ya. Bi puzzle parcasi yolladi kadire onunda hemen kafasi karisti. Gulbeyaz onun kapisina kadar gitti ama gidince pismansa oldu tabii gittigine. Kadir sadece kuru kuruya iyi aksamlar dedi sadece.
Sorma sorma akşam 17.bölüme baktım şiştim resmen bu erkekler neden böyle acaba diye düşünmeden edemiyorum ya kız geliyor evine yerleşiyor sesini çıkarmıyor kadir ,ya Gülbeyaz'ın karşısına geçip bir türlü acılamadı o da gitti inadından Kazım'ın evlilik teklifini kabul etti, bu Başak çok pişkin sen seneler önce çek git sonra çık gel adamın hayatını mahvet ,dedim ya Kadir de de suç var aldı eve ona hatta şiddet uyguladı Başağa diye kocasının karşısına dikildi şiddetin bahanesi olmaz ama Başak hak etti adama senden ayrılmak istiyorum dedi ve Kadir'den bahsetti kim olsa hazmedemez adamı aldı bir de daha önce Kadir'in evine götürdü
Kız elden gidiyor Kadir bey hala susuyor ya Kazım'a da yazık ama o kadar ümit ediyor sonra ne olacak Gülbeyaz nikâhtan vazgeçecek Kadir ortada kalacak
Boşa dememişler öfkeyle kalkan zararla oturur diye:)
Çıkarılacak derslere gelirsek,duygularımızı karşı tarafa belli etmeliyiz, ne olursa olsun susmamalı gerçekleri söylemeliyiz ,insanları kendimiz gibi zannetmemeliyiz ,sevdiğimize sahip çıkmalı onu söylemekten asla çekinmemeliyiz,yanlış anlaşılmalara mahal vermemeliyiz,üçüncü şahışların hayatımıza karışmasına izin vermemeli,kimsenin kalbini oyuncak etmemeli ,çivi çiviyi söker hesabı başkalarına ümit vermemeliyiz

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
18.bölümü izledim Kadir mektup yazdı herşeyi anlattı Gülbeyaz'a ama o mektubu Kazım'ın bulacağını tahmin edemezdi
Kazım'a gelecek olursak beni seviyor musun diyor Gülbeyaz'a ya bir de:) o da duygularını acık acık söyledi kalbi başkasındayken sırf bu aşktan kurtulmak için başkasıyla evlenecek Gülbeyaz pisi pisine neyse ki sonunda bu evlilik olmayacak onu bari biliyoruz
Demir ağa yıllarca susmuş şimdi kızına neden evlenmedin diyor şimdi mi aklın başına geldi ya Baba kız aynı kaderi paylaşmış meğerse ikisi de başkalarını severek harcamış ömürlerini ,onlara feda etmişler kaldı mı acaba böyle aşklar diyesi geliyor insanın ;)
Bir yanlış anlaşılma bütün bir hayatına sebep olabiliyor insanın, insan sevdiğinin karşısına çıkıp söyleyebilmeli duygularını susmak çözüm değil ,kaçmak hiç çözüm değil
Gülbeyaz aklı sıra böyle yaparak Kadir'den yanı onun aşkından kurtulacağını zannediyor ya yanılıyor kaçmak çözüö değil bu aşk ne kadar ağır gelse de insana ,korkutsa da çözüm değil işte

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Of kadir ya gerçekten şişirdin içimizi mektubun Gülbeyaz un okumadığını öğrendin hala susuyorsun ya kızı Kazım'a bıraktın gittin:(
Ne Kazım ne de Başak hastanede başlarından eksik olmadı gitti ,Kazım bey Kadirle Gülbeyaz ı başbaşa bırakmamak için başlarından ayrılmadı bu Başağa ne oluyorsa orada da eksik olmadı

KuMRu

Sessize aldım dünyayı huzuru dinliyorum 🌼
Özel üye
"Gözlerindeki Karadeniz de boğulmak istedim olmadı,bana düşen gözlerinde boğulmak değil kaybolmakmış..."
19.bölüm son sahne repliği buymuş kanal telif attığından ne repliği duyabildik ne de Galevera deresini dinleyebildim:(
Ay evet hiç bir şey anlaşılmıyor 🤦

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
"Gözlerindeki Karadeniz de boğulmak istedim olmadı,bana düşen gözlerinde boğulmak değil kaybolmakmış..."
19.bölüm son sahne repliği buymuş kanal telif attığından ne repliği duyabildik ne de Galevera deresini dinleyebildim:(

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Kadir durdu durdu nikah günü hamle yapmaya karar verdi ;)
İmdat onların yerine karşılarına geçip siz birbirinizi seviyorsunuz deseydi keşke onları yolladı tekneyle sorununuzu çözün gelin diye sadece ikisininde birbirine sarılması çok güzeldi tam moda gieecem müziği kesiyorlar uç bölüm kaldı izlenecek ama bu teliften yüze hep yarım yamalak
Kazım a gelince ona baştan beri hiç ısınamadım çok itici ,çok yapmacık duruyor ya Kadir elleriyle kızı ona altın tepsi de sundu bir de
Bu hikayede tek suçlu Gülbeyaz değildi Kadir ,hatta Ali Kemal'in de sucu var Kazım da masum sayılmaz :)