• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

nedennn neden neden???

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
arkadaşlar okuduğum yazılarda da çevremde de şunu gördüm ki bayanların geneli kendini şişman hissediyor bunlardan biri de benim...yani ideal kiloları olsa bile hatta fit olan 38 bedene sahip olsalar dahi aynaya baktıklarında sanki bir yerlerde hep bir fazlalık var...

mesela ben sürekli diyet çayları kullanırım .çayım bitmiş,işe giderken eczaneye uğradım eczacı arkadasım bırak şu çayları diye yalvarıyor bana :)ama bende takıntı haline gelmiş artık bu senelerdir böyle...neden böyle NE OLACAK BU HALİMİZ:)psikolojim bozuldu yaa:)fena taktım kafayı kılo işine:)

Papatya

V.I.P
V.I.P

Sadece bakış açını değiştirmen gerek,
Ve kendini olduğun gibi kabul etmelisin.
"Bitki çayları" zaten sağlık konusunda iyi rol oynuyor,
Çayları bırakıp bırakmaman önemli değil...
Türk kadınları etine dolgun oluyor bunu bilmeyen yoktur.
Genellemeye gelince,kendini çok zayıf bulanlarda var.
Bunların hepsi düşünce meselesi...

Suskun

V.I.P
V.I.P
Kadın biraz balık etli olur takmayın kafanızı ,aşırı yememeye dikkat edin bu yeterli .Benim takıntım yok kendimi böle seviyorum :)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Bnm de takindim var...kalca istiyorum...ya o fazla geln kilolarinizi bana gonderin..artik aynaya bakmaktan korkuyorum kendimi goremeyecegim diye...kilo almissin demeleri icin dua ediyorum ama nafile her goren sen bu aralar daha cok zayifladin dikkat et diyor...ruzgarli havada cikma ucarsin diye bi de dalga geciyolar....off off azcik kilo almk istiyorum...cok seymi istiyorum bn ya...

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Vallahi cnm benden kilolu olanlar da var ben kendimi çok aşırı kilolu hissetmiyorum ama basenlerim var yediğim oraya gidiyor ve üzerime kıyafet bulmakta zorlanıyorum bu baştan beri öyle ben de kafayı oraya takıyorum