• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Neden nedenler nedensiz??...

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Her şey bitmişti,kötü günlerim başlamıştı...Her şeyin bittiği gün bitirdiğin gün sana bir msj yazmak geldi içimden.Henüz konuşmamıştık,bana bitmesini istediğini söylememiştin.Seninle konuşmadan 5-10 dk önce sana şu msjı yazmak geldi içimden.”SEVERKEN SENİ HALÂ, BİR ŞANS VER BU AŞKA”ne garip dimi???Sanki bitireceğini biliyordum, sanki haberim vardı...Şimdi diyorum ki; keşke sana msjı gönderseydim, keşke bana “bu kız deli mi?yine ne saçmalamış?” diyeceğini bile bile sana o msjı gönderseydim...keşkelerle olmuyo ki.Keşke hiç keşke demesek..Bak yine keşke dedim...acı çekiyorum...acım o kadar büyük, o kadar ağır ki taşıyamıyorum...

Hayatımdan çıkmak istemenin nedenini sorduğumda”nedenini sorma, nedeni yok” dedin.

Peki madem gidicektin, neden hayatıma girdin?...

Hayatıma girişinde, gidişin gibi nedensiz.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Buna en çok inanlardanım,yazmak için başına gelmesi gerekmiyor,izlemek bile yetiyor,beceri meselesi:)

bos ver her seyi kafana takma sadece sakin ol biraz umursamaz ol herseyi kafana takar neden ararsan hem sagligina zarar verirsin hemde o kafana taktiginin dusuncenin altindan kalkmazsin onun icin umursama herdayim haline sükret beterin beterin var deyip oturacan :)))

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
bazen de hayat çok yoruyor ablacım,tamam diyorum bugün iyyim terslik çıkıyor aynı anda,şimdi olduğu gibi

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Hayat seni degil sen hayati yormalisin hic bir zaman pes etmiyeceksin pes edince yikilirsin kendini topluyamazsin...

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
herkes haklı,ne diyeyim ablacım kafalarında ki kurdukları senaryolara inanıp insanları suçlayabiliyorlar...yazıkk çok farklı tanıyorum insanları,yakıştırmadığım için belkide ağır geliyor duyduklarım:(

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
herkes haklı,ne diyeyim ablacım kafalarında ki kurdukları senaryolara inanıp insanları suçlayabiliyorlar...yazıkk çok farklı tanıyorum insanları,yakıştırmadığım için belkide ağır geliyor duyduklarım:(

takma kafana bos ver herkes kendine gore haklidir ama tek bildigim su var sen kendini bildikten sonra kim ne dusunurse dusunsun kim ne derse desin sen dogru yolundan hic sasrma af edersin bir laf vardir kedi ulasamadigi cigere mundar derimis bizim insanlarimizda birseyi elde edemeyince ya iftira atmaya bayilir herdayim Ellerini ac ALLAHA yalvar du at hayirlisini dile ....

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Amin.hayırlısı olsun.bende kendimi anlatmaya çalışıyorum,öyle değil böyle diye,yinede olmuyor,alayda edildi mi daha çok kırılıyor insanın kalbi:(hayata alışana kadar sanırım ömrüm tükenecek.