Neden Çerezforum???

zevzek

zevzek®
Özel üye
Forumlar genelde hizmet sektoru gibidir..birde tabiki isin mutfak kismi var burada calisanlar genelde dertlerini paylasabildigi yakin arkadasliklar kurabildigi bir sade sakin seviyeli bir ortam oldugu icin kalici olabiliyor katilimci..çerezforrum yillarca bu çizgisini korudu gidenler oldu ama bir kamusal alan gibi kendisini hic bozmadi sayfa..mesela 10 yili asmis sifresini hatirladigim tek forum sitesi olmus :)) tabiki sayfa sahiplerinin de hakkini vermek gerekiyor :)

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Gelelim can alıcı soruya neden Cerezforum nedeni mi var şimdi ben buraya uzun uzun yazarım da sonra nazara geliyoruz ya ;)
En başta aile sıcaklığı var burada üye olduğumdan beri hiç yabancılık cekmedim çabucak kaynaştım sağolsun @YoRuMSuZ çoğu fikrimin arkasında durdu bunu neden böyle yaptın demedi güzel dostluklar kazandım burada benimle gülen benimle ağlayan insanlar edindim daha ne olsun herşeyden önce biz bir aileyiz ben bu cümlenin ne demek olduğunu burada gördüm;)
3.5 senedir üyeyim ama yıllardır aranızda gibiyim neyse daha fazla övmeyeyim sonra nazarım değecek:)

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Tamı tamına 15 yıldır üyeyim, çok az incinmişimdir birilerine, sonra hemen düzeltmişizdir aramızı kim olursa olsun. Her aile arasında da durum böyle değil midir? İyi ki buradayım, iyi ki tanımışım her birinizi. Her biriniz ayrı ayrı kıymetlisiniz benim için. İşte sırf bu yüzden cerezforum ❤️

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
hepiniz cansiniz ^,,,,,,,
keske hep beraber yakin yerlerde olsaydik
ne kebabplar ne cig köfteler ne baklvalar
offff offff
pirzollar bir dere kenarinda karpuzlar suda sogusun diye @YoRuMSuZ cig köfte yoguruyor
ben baglama caliyorum >>> fantazimin devamini sizler ekleme yapablirsiniz :-))

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Dün forum üyelerinden @zevzek 'in bana yönelttiği soruydu bende sizlere yöneltiyorum bu soruyu neden Cerezforum?
C evherlerle dolu bir maden
E ngelleri aşan bilekleri var
R engarenk yüreklerin
E llerinde kalemleri var
Z engin yararlı bilgileri
P aylaşırlar erdemli
O nca şey var yaptıkları
R ahatlatır dostlukları
U mut verir paylaşımları
M enfaatsizdir yaklaşımları.

Tamda, bu nedenlerden dolayı... ( ve daha, fazlası... ) CEREZFORUM