Neden Ama Nedennnnnn

Hecem

Özel Üye
Özel üye
Canlar foruma o kdar geliyorum yazıyorum üstelik önceden dışardan da çok bakıyordum sevdiğim için üye oldumda yöneticiler niye yazdıklarımızın altına hiç bieşy yazmıyor. daha öncede forumlara üye olmuştum yöneticiler daha ilgiliydi burda çok soğuksunuz yönetici arkdaşlar ksura bakmayın ama öyle. bazı üyeler çok sıcak onlara teşekkür ediyorum. bence bize karşı birazcık sempati göstermelisiniz demi ama yaa :dua::utangac::uyz::Z:

Papatya

V.I.P
V.I.P
Canlar foruma o kdar geliyorum yazıyorum üstelik önceden dışardan da çok bakıyordum sevdiğim için üye oldumda yöneticiler niye yazdıklarımızın altına hiç bieşy yazmıyor. daha öncede forumlara üye olmuştum yöneticiler daha ilgiliydi burda çok soğuksunuz yönetici arkdaşlar ksura bakmayın ama öyle. bazı üyeler çok sıcak onlara teşekkür ediyorum. bence bize karşı birazcık sempati göstermelisiniz demi ama yaa :dua::utangac::uyz::Z:

Merhaba tatlım, reel hayatımın yoğunluğundan dolayı şahsen pek zamanım olmuyor, forumda olduğumda da konu açayım şunu yapayım bunu yapayım derken gözümden kaçmış olabilir, ama biliyorsun burada hepimiz bir aileyiz böyle düşünme lütfen.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Soğuk değilde daha fazla meşgulüz sanırım. Son iki yıldır kendi.adıma söylüyorum forumda oluyorum ama ilgi isteyen bir kızım olduğu için onla zaman geçiriyorum. Kızım artık kendi başına oynamak istiyor. Beni sadece gözlemci olarak kullanıyor? Dolayısıyla son zamanlarda forumla daha ilgiliyim. Heee birde soğuk hiç değilim dip not ???