• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ne Varsa Eskilerde Var -Kasetler- Vhs Kayıtlar-Cdler

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Bir döneme damga vuran kasetler ,cdler ve hatta şu an eski dizilerin çoğunu izleme imkanı elde ettiğimiz VHS kayıtlar bu haftanın konusu:)
images

Aranızda hiç kaset dolduranlar oldu mu ben o şansa nail olamadım ama kasetten şarkı dinlemişliğim çoktur :)
images

Uzun uzun liste yapar sevdiğim şarkıları Cd'ye attırırdım :) tabii o da çabuk bozulur yanardı ne çektim be😊
images

VHS kayıtlar hakkında bir fikrim yok:)

Pekin sizlerin bu konuda maceraları var mıydı bizlerle paylaşacağı anıları :)

Sypnosis

in god we trust all others we audit
Özel üye
Kasetleri de gördüm ama CDlere daha çok aşinayım, 2-3 tane büyük CD albümü olurdu hatta film, düğün, müzik, belgesel CDleri falan. O zamanlar CD oynatıcı baya popülerdi :)
Evde bir ton kaset de vardı ama bi gün bile açıp dinlediğimi hatırlamam. Daha çok o deliğe kalem sokup kaseti parçalamaktan zevk alırdım :D

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Kasetleri de gördüm ama CDlere daha çok aşinayım, 2-3 tane büyük CD albümü olurdu hatta film, düğün, müzik, belgesel CDleri falan. O zamanlar CD oynatıcı baya popülerdi :)
Evde bir ton kaset de vardı ama bi gün bile açıp dinlediğimi hatırlamam. Daha çok o deliğe kalem sokup kaseti parçalamaktan zevk alırdım :D
Bende Cdlere daha çok aşinayım biz CD dönemine denk geldik galiba ya :)

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Çocukluğumda video kayıtlardan film izlerdik öyle herkeste bulunmazdı.
Kaset çalar en popüler olanı. Özellikle seçme eserlerden liste hazırlardım sonra onları kasetçiye götürüp karışık kaset yaptırırdım.