• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

ne olur yardım edin arkadaşlar excel sorunu (ACİLLLL)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Arkdas ne yukliyeceksiniz ki

DOWNLOAD

İNDİR

YÜKLE

YARDIM ET

bunlari rapidshare yonlendirmekmi istiyorsun

bunlar genilikle pasylasilan bir programi kurmak icin kulanilir

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
zaten calismiyo onlari örnek olarak koymus tahminen bernim anladigim kadari ile onun demek istedigi o sekil yazip mesala bir dosyayi orda paylasacak onu saruyor tam emin de degilim de biz nasil yukle yazip altina linki ekliyorum onu soruyor bir ciklama yaparsa dafa acik net yardim ederiz diye düsünüyorum

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Bir dosya yüklemeye çalışmış olmamış.Sanırım o dosyada ödevi vardı.
Zaten o dediğini yapmış.Kelimelere tıklayınca download linki açıılıyor ama linki eksik vermiş sanırım o yüzden hata veriyor.Neyse bizim bu durumda yapabileceğimiz birşey yok.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Excel dosyasını indirip baktım ama ne yapmak istediğini hiç anlayamadım.

Yarım isterken ne istediğinizi detaylı olarak yazın lütfen.

Ayrıca dosya download linkinde de hata yapmışsın, düzenledim.

surmen90

Üyecik
ben bu yüklemede hata yaptığımı sanmıyorum büyük ihtimal adminler düzenlemeye çalışırken bozmuşlar yardım edebilcek olan varsa müşterilerin kaydı yapılcak ve borç senetleri düzenlencek bende bu kadarını anladım bu ödevin

jeriko

Özel Üye
Özel üye
ben bu yüklemede hata yaptığımı sanmıyorum büyük ihtimal adminler düzenlemeye çalışırken bozmuşlar yardım edebilcek olan varsa müşterilerin kaydı yapılcak ve borç senetleri düzenlencek bende bu kadarını anladım bu ödevin

Ben konuyu ilk eklediğinde biliyorum verdiğin linkler (3-4 tane vardı) hepside hata veriyordu.Adminimiz sayesinde düzeldi bir de suçluyorsun.

surmen90

Üyecik
tmm yanlış yaptım ben beceremedim link koymeyı tmm da yardım etcekseniz edin yoksa bu konuya mesaj atmayın boş boş konuşuosunuz ya bi kişi indirmiş yani olmaz ki zamanında bizimde forumumuz vardı biz böle uğraşmazdık üyelerimizle ya yardım yada susun excel sorunu diorum biri gelio kelime altına link eklemeyi sormuş dio o sanki ne dediğini biliyo ya nese tartışmaya girmicem