• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ne kadar espirilisiniz (3)

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Kurallar
1.Verdiğim karikatürü mümkünse paintte balon içlerini doldurarak yada karakterlere isim vererek bulduğunuz espriyi dile getirin.
2.Bulunan espirileri oylamak için ayrı bir anket veya konu açılmayacak.
3.Yarışmayı ilk 15 teşekkürü alan üye kazanmış olacak. 15 teşekkürü 1 hafta içinde alan espiri çıkmazsa 1 hafta sonunda en fazla teşekkürü alan üye kazanmış olacak
Ödül
4.Umuyorum!yarışmayı kazanan üyeye Yorumsuz yada Wien tarafından 1000 CTL ödül verilecektir.(Tabi bu ödül yükselmeye meyilli bir ödüldür dolayısıyla her türlü sponsorluk tekliflerine açıktır):)

e-PaCk

Forum Gururu
tüh hiçbişey eklenmemişse eklicektim ne de olsa önceden alabiliyoruz parayı diye. Ama merakettim uyanık çıktın tebrik ediyorum :P

wien06

V.I.P
V.I.P
Kusura bakma jeriko bu aralar biraz dalginim;) Konuyu yeni gördüm Yorumsuz 10.000 CTL ile sponsor olmus:eek:. Benden önce davranmis:zip Simdi bende sponsor olacagim ama Yorumsuzun vermis oldugu miktar bence yeterli zaten belli bir süre sonra bu ödemede benim üstüme kalir:D

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Yarışmanın galibi Merakettim.Ödülü olan 10000 CTL en kısa zamanda Adminimiz Yorumsuz tarafından takdim edilecektir.Tebrikler.