• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ne kadar espirilisiniz (1)

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

jeriko

Özel Üye
Özel üye
1.Verdiğim karikatürü mümkünse paintte balon içlerini doldurarak yada karakterlere isim vererek bulduğunuz espriyi dile getirin.
2.Bulunan espirileri oylamak için ayrı bir anket veya konu açılmayacak.
3.Yarışmayı ilk 15 teşekkürü alan üye kazanmış olacak. 15 teşekkürü 1 hafta içinde alan espiri çıkmazsa 1 hafta sonunda en fazla teşekkürü alan üye kazanmış olacak
4.Umuyorum!yarışmayı kazanan üyeye Yorumsuz yada Wien tarafından 1000 CTL ödül verilecektir.:D

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Valla süpersin Kırmızı duydunuz ilk yarışmanın CTL ödülü 5000 CTL tabi bu böyle devam etmeyebilir.İlki için Kırmızıdan 5000 CTL ödül.

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Artırma değil bilakis.Bundan sonrakiler için 5000 CTL olmaycağını 1000 CTL olarak devam edeceğini anlatmaya çalıştım.

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Birinciyi belirleyin. 10.000 CTL benden hocam :)

Ödül bir anda 15000 CTL oldu.Sponsorlarımıza teşekkür ederim.Keşke yarışmayı düzenleyen ben olmasaydım.15000 CTL hakikaten iyi bir rakam.Bu miktar CTL kazanmak için ya 1000 tane konu açmanız ya 3000 konuya mesj yazmanız yada 15 tane oyunda rekor kırmanız gerekiyor.Yani ödülün değerini bilin.;)

Safir

Özel Üye
Özel üye
Ödül çok cazip lâkin benim espri yeteneğim pek de muhteşem sayılmaz :P Yarışmacı arkadaşlara yürekten başarılar efenim :D

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.