• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ne düşünürsen o

Bazen hiç düşünmeden iş yapmam plansız yola çıkmam hep bir fark yaratırım bu farkı hep belli ederim kazanmak çok güzeldir ama neye karşı nasıl neden neye göre kazanmak önemlidir bazen düşünüyorum da yaşamak veya ölmek bi tarafa bakarsın ölmek istersin bi tarafa bakarsın yaşamak aslında 2 olayda olacak 1.olay oldu yaşıyorsun simdi 2. olayda ölüm oda zamani gelince ortaya çıkar ölüm ne kadar kolay değil mi hikayelerde yer alması şiirlerde kullanılması romanlarda cümlelerse kisaca heryerde aslı öyle değil ama karanlık bir çukur kimine göre kurtuluş kimine göre yok oluş düşünceler farklı yaşamlar farklı herşey farklı bu hayatta sen ise hep aynısın ya birisi gibi olmak istersin yada istedikleri gibi olmak istersin bi dönüp arkana baksan anlarsın aslında neyin ne olduğunu yalanın dolan dolanın yalan olduğunu beni kimileri egois kimileri sıcak kanlı bulur 2 düşünceyide düşünün hep egois hem sıcak kanli oldugumu düşünen 2 yüzlüdür bu gayet açık neden mi bu kelimeleri yazıyorum bi nevze iç daralmasını bi nevze gerçekleri anlamak ben hep bir amaç uğruna yaşadım hep farklı olmak aynı klişe hatalari yapmamak için farklı olmak istedim sende olabilirsin herkes olabilir ben galibiyet odaklıyım kazanmaktan başka birşey hayatima koymam beni bu günlere getirende bu kazanma arzusu elbette kaybettim hemde çok ama gel gör ki kaybetmeden kazanmak mümkün değil